Připojte se k BitConnectu – Revoluce v investicích do kryptoměny – zisk až 360% ročně!!!

bccJsem člověkem, který za svůj dosavadní život zatím nikdy neměl dostatek peněz. Peníze samy o sobě nikdy nebyly mým cílem, tím byl, stručně řečeno, šťastný a naplněný život. A protože jsem zjistil, že spokojenému životu v této zemi brání samotný společenský systém a množství špatných lidí, kteří ten systém využívají k zotročování ostatních, tak jsem se do toho systému ani nezapojil. Zůstal jsem svobodný, ale s minimem prostředků, které dostávám za to, že alespoň trochu poskytuji lidem informace, které ukazují na zločinnost dnešního systému a inspirují ke změně. Přibližně v posledním roce jsem dospěl k tomu, že informací potřebných ke změně systému je již dostatek, ale nejsou rozšířené mezi potřebné množství lidí. K tomu, aby šíření probíhalo rychleji, však peníze nevyhnutelně potřebuji. Od čtenářů nikdy dostatek financí k rozjetí nějakého většího projektu nepřišel. Nezbývá mi tedy nic jiného, než se dívat jinde. A tak se mi ozval BitConnect. O bitcoinech jsem slyšel poprvé snad už v roce 2010. Kdybych tenkrát tušil, že cena bitcoinů bude dnes několika tisíckrát vyšší, než tehdy, rozhodně bych si dal tu práci a něco našetřil a investoval. Jenže to samozřejmě málokdo tušil a mne nenapadlo to s pár tisícovkama Kč zkusit. Od té doby se situace v kryptoměnách značně rozvinula. Hodnota bitcoinu i přes kolísání stále stoupá, vznikly stovky nových kryptoměn a minimálně pár prvních desítek na tomto seznamu má velmi zajímavé vyhlídky na rozvoj. BitConnect je na tomto seznamu na 12. místě a to za pouhých půl roku.

bitconnect-chart

V kryptoměnách je budoucnost

Pravidelní čtenáři nezávislých médií vědí, že dnešní finanční a politický systém je vystavěn tak, aby obyčejné pracující lidi zotročoval a ekonomicky vysával a aby těm, kteří jsou u tvorby peněz, generoval obrovské bezpracné zisky. Tyto peníze jsou pak investovány do strategie „rozděl a panuj“, které většinu lidí na světě drží v neustálém strachu, ať už z válek, terorismu nebo jen z chudoby. Pracovat v dnešní době v České republice pro nějakou korporaci za zde nabízené směšné mzdy, je ztráta času a hlavně svobody. Rozjet vlastní podnikání bez větších investic je běh na hodně nejisté a hodně dlouhé trati. Kdybychom mohli jako občané a skuteční majitelé tohoto státu ovlivňovat, kam půjdou naše daně, kdyby byly spravedlivé mzdy a kdyby nebyli na finančním systému parazité, nemuseli bychom přemýšlet, jak se z toho systému dostat a jak ho obejít. Jenže protože tu máme diktaturu politických stran, globální finanční oligarchii a ekonomický terorismus, tak o tom přemýšlet musíme.

Lidé po celém světě již vytvořili velké množství alternativních finančních systémů, mnohde např. fungují lokální měny, které pomáhají podporovat místní ekonomiku. Ale kryptoměny nejsou omezeny ničím, kromě ochoty lidí je používat. Často bývají vytvořeny s otevřeným kódem (open source) a tak je tomu i v případě Bitconnectu. Za těch několik posledních let, co lidstvo začalo ve velkém chápat, jak je náš finanční systém vysáván parazity, se ukázalo, že právě kryptoměny jsou zřejmě tím hlavním nástrojem, který pomůže lidstvo osvobodit z globálního otroctví. Pokud jsou kryptoměny dobře naprogramovány, což znamená, že fungují decentralizovaně, pak jsou nezničitelné a nezcizitelné a budou existovat tak dlouho, jak dlouho bude existovat internet. Když jsou navíc s veřejně přístupným kódem, tak je mohou zkušení programátoři snadno prověřit a velice rychle by se po internetu rozkřiklo, pokud by se jednalo o podvod typu Ponzi schéma, nebo HYIP.

Tento portál je oblíbeným místem investorů, kde se navzájem informují o tom, které investiční příležitosti jsou podvodné a které spolehlivé: http://www.allhyipmonitors.com/details/bitconnect.co?final=1

BitConnect má všude zelenou, což znamená, že je prověřený a spolehlivý. Pokud si dáte tu práci a prohledáte internetové diskuze, které jsou samozřejmě jen v angličtině, protože u nás zatím Bitconnect známý není, zjistíte, že všude měli lidé pochybnosti, ale zatím je nikdo nepotvrdil a všichni jsou spokojení.

 hyipbitconnect

Jak funguje a na čem vydělává Bitconnect?

Kryptoměny bývají vytvořeny za různým účelem a Bitconnect byl vytvořen za účelem snadnějšího obchodování s kryptoměnami, snadnějšího investování a tedy i snadnějšího výdělku. Má dva hlavní propojené nástroje na zvyšování své hodnoty:

Půjčky:  Jako uživatel Bitconnectu můžete této komunitě půjčovat své peníze, které si jednoduše převedete z jakékoliv kreditní karty na bitcoiny a pak na Bitconnect. Z těchto půjček pak získáváte každý den zisky, které v současné době činí cca 1% denně, tedy 360% ročně! Půjčky můžete zadávat od 100 USD s tím, že investované peníze dostanete zpět za 299 dní. Avšak zisky z půjčky si můžete denně buď rovnou vyzvednout a převést na účet v Bitcoinech a ty pak na svůj bankovní účet, nebo je můžete ihned reinvestovat (po násobcích 10 USD) a navýšit tak své další zisky.

Automatické obchodování na burzách virtuálních měn

S penězi, které si komunita Bitconnectu půjčí od svých členů, se obchoduje na mnoha burzách kryptoměn. Avšak to nedělají lidé, ale automatický investiční robot, který pracuje s nejnovějšími nástroji na výpočet ideální investice a obchodu. Něco podobného, jako rozběhl Karel Janeček se svou skupinou RSJ. Takový nástroj doposud ve světě kryptoměn a Bitcoinu neexistoval. Hodnota kryptoměn roste s množstvím jejich uživatelů a vzhledem k výše popsanému stavu globálního finančního systému je růst počtu uživatelů zákonitý, spolehlivý a nevyhnutelný. V současné době má tento sektor objem přes 30 miliard USD denních obchodů. Burzy kryptoměn např. zde: https://poloniex.com/exchange#btc_steem

Základní informace:

Jak se připojit k Bitconnectu?

1) Potřebujete Bitcoiny (BTC)

Je mnoho způsobů, jak dnes zakoupit Bitcoiny. Samotný systém Bitconnectu to zatím bohužel neumožňuje. Avšak jednak je to v plánu a za druhé to nepředstavuje žádný problém. Možností je spousta, stačí pohledat a nebo se zaregistrovat třeba ve virtuální peněžence Coinbase (v anglickém jazyce), propojit s mobilním telefonem (kvůli ověření), přidat tam kreditní kartu (pro nákup Bitcoinů) a propojit s bankovním účtem (pro převod Bitcoinů na bankovní účet).

2) Potřebujete účet u Bitconnectu (BCC)

Zaregistrujete se na webu www.bitconnect.co. Stránky jsou anglicky, ale není to složité. Nezapomeňte se připojit tak, že použijete internetovou adresu s referenčním odkazem, abyste se připojili pod uživatele, který vás pozval. Pokud totiž připojíte další uživatele Bitconnectu pod sebe, získáváte malé bonusy kdykoliv oni provedou nějaké obchody. Avšak není to zdaleka hlavní zdroj příjmů a nejedná se tedy o pyramidu Ponzi schéma, kdy příjmy plynou především z poplatků lidí, které zaregistrujete pod sebe. Je to pouze malé příjemné povzbuzení a motivace k rozšiřování komunity Bitconnectu. Procenta z transakcí vámi připojených uživatelů jsou určena touto tabulkou: bitconnect_affiliate

3) Převedete Bitcoiny do Bitconnectu

Ať už máte své Bitcoiny uloženy kdekoliv, např. v Coinbase pak je snadno a rychle převedete pomocí jedinečného kódu do ke svému účtu na webu Bitconnect.co. Tam máte celkem tři virtuální peněženky a to na měnu Bitcoin, na měnu Bitconnect a na dolary (USD). Mezi těmito měnami můžete své peníze převádět, jak budete zrovna potřebovat a pak si je zase převést na bankovní účet. V plánu je však přímé připojení ke kreditním kartám.

4) Vydělávejte

Jak je popsáno výše, nejlepší způsob, jak na Bitconnectu vydělávat, je půjčit své peníze obchodnímu robotovi. Nejmenší půjčka je od 100 USD. Pokud půjčujete od 100 do 1000 USD, termín vrácení je 299 dní. Pokud půjčujete od 1010 USD výše, jsou termíny vrácení kratší a zároveň se ke každodennímu zisku z investice připočítávají desetiny procenta navíc, viz. následující tabulka. Zkrátka, čím víc investujete, tím víc vyděláte a tím dříve si můžete vyzvednout své peníze zpět.

lendbitconnect5) Reinvestujte

Zisky z investic jsou proměnlivé a závisí na tom, jak se daří obchodním robotovi obchodovat. Pohybují se přibližně mezi 0-2% denně, v průměru 1% denně. Tyto zisky si můžete každodenně vyzvedávat a převádět na své účty. Avšak jakmile váš zisk z půjčování přesáhne 10 USD, můžete je znovu investovat (opět na dobu 299 dnů), připojit je k původní částce a inkasovat o to větší zisky. Nemusíte tak mít dalších 100 USD, abyste mohli investovat další půjčku. To je vše. Je to takto jednoduché. Pokud vládnete angličtinou, celý systém si rychle osvojíte během několika dní.

Jaká je bezpečnost investice do Bitconnectu?

Těžko říci. Jedná se o nový projekt, který má však velké předpoklady k úspěchu. Jak jsem uvedl výše, je třeba hlavně sledovat informace, které se o Bitconnectech na internetu objeví. Můžete sledovat zprávy a tiskové zprávy, které se objevují na oficiální stránce Bitconect.co. Můžete si tam všimnout, že Bitconnect je nyní populární hlavně v zemích jihovýchodní Asie, jako Indonésie, Jižní Korea, Japosko, apod. Můžete se připojit do jejich komunity na Facebooku a sledovat jejich Youtube kanál. Můžete se připojit k české stránce Bitconectu na FB.

Pokud vznikne u nás dostatečně velká a investující komunita uživatelů Bitconnectu, budeme moci investovat do české verze uživatelského prostředí a umožnit tak většímu množství lidí se do tohoto systému připojit. Já jsem zatím investoval 110 USD a po cca 10ti dnech jsem dalších 10 USD reinvestoval. Kolega, který mne na tuto možnost upozornil, již investoval přes 1000 USD a v re-investicích má 4000 USD. Uživatelé z jiných zemí vydělávají tisíce dolarů měsíčně.

Budu na webu nwoo.org postupě přidávat zajímavé texty o kryptoměnách, abychom byli v obraze a informovat vás o výsledcích našich investic. Časem mohu své „zaměstnance“ vyplácet v Bitconnectech a bude na nich, jestli budou chtít tyto výdělky investovat a nebo si je převést do banky. Vy se můžete zatím alespoň naučit tyto elektronické měny používat a pokud nabízíte nějaké služby, či prodej, můžete uživatelům umožnit platit v kryptoměnách.

Dokud nějaký stát nezačne placení těmito měnami trestat a tvrdě pronásledovat, je jejich rozvoj zaručen.

Je jasné, že prvotní reakcí běžného českého člověka bude nedůvěra. Tu však nepřekonáte jinak, než že si zjistíte dostatek informací.

To je prozatím vše. Čas pracuje pro nás :-)

Nezapomeňte na referenční odkaz, který použijete při registraci, pomůžete tak rozvoji nwoo: http://bit.ly/2eKC2di případně můžete v registračním formuláři na webu Bitconnect.co uvést jako sponzora: rfromlova

loading…

Není zde článek celý?