Savčenková promluvila o práci ve službě sex po telefonu

Národní poslankyně Nejvyšší rady Naděžda Savčenková v rozhovoru pro noviny Glavkom promluvila o práci ve službě sexu po telefonu a účasti v ukrajinské Bitvě senzibilů.

Podle jejích slov, když jí bylo 21 let, hledala práci a uviděla nabídku, kde hledali „slečnu s příjemným hlasem a uměním hovořit na jakákoli témata“. Během pohovoru jí požádali, aby přečetla erotickou scénu z bulvárního románu.

„Já jsem si pro sebe řekla: „Jsi herečka, to přečteš.“ Přečetla. Plat byl tou dobou skvělý — 100 dolarů za hodinu,“ řekla Savčenková.

Podle jejích slov jí při práci pomohl „adekvátní vztah ke všemu“. Savčenková prohlásila, že v rodině nikdy neakcentovali genderovou nerovnost.

„Kluk nese vědro vody — ty neseš vědro vody. Je vám šest let, jste malincí — jaký je mezi vámi rozdíl? Ve mě bylo vytvořeno normální chápání opačného pohlaví,“ dodala poslankyně.

Podle jejího názoru jí tato výchova velmi pomohla během služby s muži-vojáky, kde byly společné sprchy.

„Když si stoupneš pod sprchu po práci, kdy na ulici je 35 stupňů, máš modřiny po celém těle, je ti naprosto jedno, kdo se myje vedle tebe. Prostě si užíváš vodu,“ řekla Savčenková.


Není zde článek celý?