Semelová má předvolební video. Voličům nabízí znárodňování a konec NATO

Marta Semelová je Váš hlas. | FOTO: FB M. Semelové

„Jsem váš hlas.“ Rudá Marta, jak je přezdívána komunistická ultras Marta Semelová, zveřejnila své předvolební video. Komunisté ji totiž opět zvolili jako svého lídra v Praze. A co nabízí? Zestátnění některých firem – známé a komunisty oblíbené znárodňování, neboli krádež podniků. Paní učitelka Marta také hlásá vystoupení z NATO. Z lidových témat je to pak například zákonem stanovená povinnost pracovat nebo důstojný život.

Jak dokáží komunisté zařídit důstojný život, už ukázali. Měli na to čtyřicet let. S důstojností to tehdy moc společného nemělo. Semelová ve videu nezapomíná ani na církve. Těm by chtěla revidovat restituce. Další nevýslovná drzost. Církve komunisté okradli, některé členy věznili, některé mučili, některé zabili. Když jim stát po půlstoletí majetek vrací, Semelová by chtěla kontrolovat, jestli jim toho nevrací nějak moc.

Marta Semelová opakovaně dokázala, že je nebezpečná. Není jen humornou figurkou. Zlehčuje zločiny komunistů v 50. letech, obhajuje Gottwalda, okupaci v roce 1968, o vraždě Milady Horákové říká, že byla v pořádku, protože se Horáková přiznala. A tak dále.

Lidem, jako je Semelová, by měli voliči jasně říci, kam patří. Sněmovna Parlamentu ČR to rozhodně není.

Není zde článek celý?