Video: Šokovaní turisté sledují, jak migranti vpadli na pláž ve Španělsku

Šokující video ukazuje ohromené turisty, kteří ve strachu sledují loď plnou migrantů, která vnikla na španělskou pláž. Migranti se poté dávají na útěk, aby unikli policii ve španělském Cádizu.    

Video ukazuje velkou skupinu přistěhovalců, kteří se blíží k pláži na černém nafukovacím člunu, než začnou pádit po písku, aby unikli úřadům.

„Utíkej! Utíkej!“ vykřikla jedna žena ve španělštině, než se zeptala: „Co je to? Muži?“

Žena ihned dala pokyn svému partnerovi, aby se ujistili, že je jejich syn v jejich blízkosti, než muži kolem proběhnou.

Skupině migrantů se podařilo uniknout policii, která přišla až poté, co byli muži dávno pryč.

„V uplynulých dnech migranti opakovaně zaútočili na hranici města Ceuta s tím, že se pokoušeli prolomit drátěné oplocení, nebo projít hraničním stanovištěm,“ informoval deník Daily Mail.        

Toto je v posledních dnech třetí video, které ukazuje migranty, téměř všichny mladé muže, snažící se překonat hraniční kontroly ve Španělsku na cestě do evropských rájů pro dobré životní podmínky.

Stovky afrických mužů v Ceutě překročily hranici mezi Španělskem a Marokem, v jednom případě děsivě poranili nohu strážníka, které se tyto vetřelce marně snažil zastavit.

Další video ze stejné invaze ukazuje stovky afrických mužů s téměř žádnými ženami nebo dětmi, křičící a hulákající, když se dostanou za Tarajalskou hranici.

Zdá se, že se Španělsko stalo oblíbenější cestou pro migranty a může být zaplaveno ještě více poté, co Itálie konečně začala zachycovat lodě nevládních organizací poté, co se objevily důkazy, že spolupracují přímo s kriminálními pašeráky lidí a působí jako taxi služba pro žadatele o azyl.

Jak jsme již dříve informovali, pouze 1,4% migrantů, kteří přišli do Itálie v prvních pěti měsících letošního roku, byli syrští uprchlíci a pouhých 0,36% byli libyjští.

Více než 20% žádostí o azyl pochází od Nigerijců. Bangladéš také představuje více než 9% žádostí o azyl, zatímco Pákistánci činili 7,5% a migranti z Gambie 7,9%. Žádná z těchto zemí není ve válce.

Podle Institutu pro analýzu multietnické identity (Ismu), je 85% žádostí o azyl v Itálii od mužů, z toho pouze 4% od nezletilých.

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto:Twitter)

Není zde článek celý?