Andrej Babiš se dovztekal a dokřičel až ke svému vydání policii

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš hovoří na schůzi Poslanecké sněmovny, která začala 6. září dopoledne v Praze jednat o jeho vydání k trestnímu stíhání. | FOTO: ČTK

Náš nejsilnější politický lídr a kandidát na premiéra sehrál dnes ve sněmovně naprosto neskutečné divadlo. Stalo se to během parlamentní rozpravy k žádosti policie o jeho vydání k trestnímu stíhání.

Andrej Babiš téměř skákal na tribuně poslanecké sněmovny a křičel, že tradiční strany rozkradly miliardy, že zplundrovaly celé regiony, dvacetkrát řekl ministru zahraničí, že je lhář, a vmetl mu do tváře, že nepostavil za celý život ani boudu pro psa. A premiér by měl být podle něj postaven před soud za privatizaci OKD.

Bylo to naprosto psychopatické představení. A také velmi smutné, protože je obrazem naší současné politické situace krátce před klíčovými volbami.

Po dnešku je tedy Andrej Babiš vyšetřován policií pro trestný čin dotačního podvodu. Jistě, část lidí si ho může zvolit jako svého reprezantanta, i když bude třeba sedět ve vězení. Asi jim učaroval a mohli v něm vidět mučedníka stojícího na hranici. Takový nový Jan Hus, který nám tu hoří pro pravdu.

Jenže drtivá většina Čechů tento obrázek nesdílí a jeho orientální manýry odmítá. Většina Čechů Babiše volit nechce.

Andrej Babiš se snaží ze svých kritiků dělat zločince, a když na ně nemá co shodit v oblasti kriminální, tak se je snaží aspoň zlehčit tím, že z nich dělá psychopaty. Při pohledu na vzteklé a vyšinuté chování Andreje Babiše si divák bezděčně uvědomil, že by pro toho pána měla přijet sanitka a odvézt ho na nějakou dobře hlídanou kliniku.

Měli jsme vpravdě historický den, který se zapíše do dějin. Forbesový miliardář, mediální magnát a politický mesiáš se dnes dovztekal až k svému vydání policii.

Není zde článek celý?