Babiš obviňuje servery z provokace. I FORUM 24 má prý podvádět na Facebooku

Andrej Babiš je evidentně v hodně špatné situaci. Vzhledem k tomu, že příští týden s největší pravděpodobností začne jeho vyšetřování kvůli dotačnímu podvodu na Čapí hnízdo, potřebuje na svou stranu shromáždit co nejvíc fanoušků. Jako obvykle k tomu využívá lež a tvrdí, že servery, které informují o jeho podnikání, vládnutí a mocenských choutkách, se rozhodly zaplatit internetovou provokaci. Mezi takzvané „výrobce falešných facebookových podporovatelů“, které mu mají uškodit, zařadil Babiš, nebo lépe řečeno jeho PR vedoucí Marek Prchal, i server FORUM 24, který dlouhodobě exministrovi financí vadí.

Drzost Babišových marketingových specialistů je skutečně do nebe volající. Právě správci facebookových stránek hnutí ANO i jeho vůdce si totiž dlouhodobě pomáhají výrobou falešných profilů. Nejznámější jsou například Miss Texas s českým jménem i rodným městem, nebo žena, která obdivuje Babiše, bydlí v ČR a přitom na všech fotografiích vypadá jako manželka švédské fotbalové hvězdy Zlatana Ibrahimoviče.

A právě lidé, kteří mají na svědomí tyto trapné podvody, přišli s myšlenkou, že za všechno může jeden ze čtyř serverů, které se Babiše nebojí. Konkrétně ve „svém“ příspěvku oligarcha zmiňuje Echo 24, FORUM 24, Deník Referendum a Reflex.

Paranoia majitele hnutí ANO už se dostala do té fáze, že obviňuje novináře, že platí za provokace proti němu. Zřejmě by to chtělo si pořádně odpočinout. Třeba k tomu bude brzy příležitost.

Není zde článek celý?