Jak EU v OSN předstírá starost o lidi a přitom plánuje diktaturu

EU-at-UNGA-72Adobe-SparkTato krátká zpráva byla zveřejněna 15. září 2017 a objevila se pouze v Angličtině. Popisuje, jak se zástupci Evropské unie hodlají zúčastnit valného shromáždění Spojených národů (OSN) začínajícího 18.. září v New Yorku, kde chtějí společně s touto organizací usilovat o mír a bezpečnost, podporu lidských práv a o udržitelný rozvoj, čímž změní životy všech lidí na světě k lepšímu. Co skutečně znamená výraz “udržitelný rozvoj?” Někteří to vysvětlují jako “ekonomický rozvoj, který je veden s ohledem na ochranu přírodního bohatství.” A stránka OSN uvádí 17 bodů, které vedou k udržitelnému rozvoji.

Tyto cíle jsou:

 1. Konec chudoby;
 2. Konec hladovění;
 3. Dobré zdraví a spokojenost;
 4. Kvalitní vzdělání;
 5. Rovnoprávnost mezi pohlavími;
 6. Čistá voda a její hygieničnost;
 7. Dostupná a čistá energie;
 8. Slušné zaměstnání a ekonomický růst;
 9. Průmysl, vynalézavost a dopravní sítě;
 10. Snížení nerovnoprávnosti;
 11. Udržitelná města a jiná lidská společenství;
 12. Zodpovědná spotřeba a produkce;
 13. Klima;
 14. Život pod vodou;
 15. Život na zemi;
 16. Mír, spravedlnost a silné instituce;
 17. Společenství za účelem docílení těchto cílů.

A jako vždycky, jeden by se zaradoval jak moc nás ti velcí páni tam, v Bruselu a v New Yorku milují, že nám chtějí zařídit tak krásný život. Ten někdo by si totiž mohl myslet, že to mají opravdu v plánu. Ale stačí se rozhlédnout kolem a hned vidíme, že jejich slova jsou zcela jiná než jejich činy. Neboli: to, co hlásají, to je jen propaganda a prázdné řeči. Ve skutečnosti, pravý opak je ta zlá a tvrdá pravda.

Bod č. 1: Tak na příklad, konec hladovění a chudoby – a přitom celý svět pracuje stále víc a více, stále pilněji a svědomitěji, lidé jsou přičinlivější a snaživější a přitom mají míň a míň peněz. Kdysi dávno, v Americe, jedna známá potřebovala rozjet podivné, staromódní, ale plynové vytápění bytu. Nedařilo se jí to a manžel byl v práci, tak zavolala na plynárnu jestli by jí poradili. Ochotně poslali technika, dorazil hned odpoledne, topení pustil a měl se k odchodu. Známá namítla: “ale počkejte, přece mně musíte ukázat jak se to dělá.” Technik se pousmál a ptal se: “a proč?” “No přece abych si to příští zimu mohla sama spustit.” Na to odpověděl, že příští rok se nemusí vůbec s ničím mořit, že jednoduše zavolá na plynárnu a oni někoho pošlou, kdo to zapne.

To byla služba veřejnosti ještě v 1970-tých letech!

Dnes, kdyby tam zavolala, tak by jí technik čítal za přijetí vozem, hodinovou sazbu za práci, kterou by řádně natáhl a ještě poplatek za vyčištění hořáku, i když nic takového nedělal a ani to nebylo zapotřebí. A přitom: všichni tehdy prosperovali. Platy byly vyšší než dnes, spokojenost lidí byla zjevná, různé etnické spolky vlastnily své budovy, kde se jejich členové scházeli, kostely vlastnily školní budovy, kde byly pilně a levně vyučovány budoucí generace a to s lepšími výsledky než ve školách státních, Skauti se scházeli ve své vlastní klubovně, aniž by museli platit někomu nájem, potraviny byly levné, některé obchody rády a zadarmo doručily zboží, banky dávaly až 10% úrok na úspory a tak dále.

Zato dnes, kdy za úplně všecko člověk platí a úplně všecko je řádně cenově navýšeno, dnes spolky prodávají své budovy, kostely zavírají školy, potraviny jsou čím dál dražší a horší a banky vybírají peníze za to, že nám těch pár šestek navíc vůbec drží v úschově a to ještě bezúročně.

Bod č. 3: Dobré zdraví a spokojenost? Musím se smát, ale není to smích příjemný. Napřed na nás nanutili povinné placení zdravotního pojištění, což je naprosto nezákonné a neslušné. A pak nás “léčí” nefunkčními chemikáliemi, které všecky, bez rozdílu, působí na příznaky nemoci, ale v žádném směru nemají vliv na nemoc samotnou, aniž by přišly na její původ. Bolí vás na prsou? Pošlou vás ke specialistovi a ten předepíše lék. Berete lék poctivě a nikde žádné kladné výsledky a přitom vám to naruší střevní činnost. Lékař vás pošle k dalšímu specialistovi a ten předepíše další lék, na upravení střevní činnosti. Tento ale naruší játra a tak se jde znovu ke specialistovi a ten rozhodne, že k prvním dvěma lékům přidá ještě další, na zlepšení jaterní činnosti. A tak jsou postupně zasaženy další a další orgány, takže k původnímu problému přibyde celý seznam, což samozřejmě má vždycky své následky.

Specializace! Ta největší nespravedlnost, nebo snad přímo zločin dnešního zdravotnictví. Nikdo neléčí člověka jako celého tvora. Nikdo nepátrá co mu jeho potíže způsobilo. Všeobecný lékař neví nic o psychice člověka a dokonce mu – podle zákona – ani nesmí předepsat určité silnější léky, protože na to je přece … specialista!

Chcete mít trošku pohybu a jdete na procházku. Nadýchat se čerstvého vzduchu? Ale ne, právě naopak. Nadýchat se těch všech jedů, které na nás sypou shora ve formě “chemtrails,” nebo jak se jim nadnešeně říká “geo-inženýrství.” Geo-inženýrství za účelem pokusů na nás jako na pokusných králících. Geo-inženýrství kvůli vypátrání kolik sneseme než podlehneme. Geo-inženýrství na naše zničení, na zničení naší země, našich polí, naší úrody, lesů, vody, lesní zvěře a vůbec všeho jak tady na Zemi je!

A Monsanto to ví a Monsanto na to spekuluje. Už dnes mají “Roundup ready” semena, která vyklíčí na polích, která byla zničena Roundupem a už neplodí. Už dnes mají semena, která vyklíčí i v půdě, která je prosycena aluminiem a bariem, což je hlavní obsah “chemtrails.”

A pořád platíte zdravotní pojistku, měsíc co měsíc a když pár měsíců nezaplatíte, zabaví vám barák. A tak si platíte svou vlastní zkázu a navíc, je to povinné.

Bod č. 5: Rovnoprávnost mezi pohlavími? Kdo na tohle přišel? Vždyť je to čirý nesmysl. Žádná rovnoprávnost není, nebyla a nikdy nebude. Anebo si myslíte že můžete donutit muže aby rodili děti a pak je kojili a ženy aby s úsměvem házely pytle s cementem? Anebo chcete aby muži jednali citově a ženy prakticky? Milí zlatí, to nejde docílit. Každé pohlaví má své výsady, své přednosti a mnohdy i nedostatky, ale obě dvě se doplňují. Říkám: doplňují se, jedno druhé doplňuje. A jako takový celek fungují naprosto fantasticky. Ale rovnoprávnost? To ne, rozhodně ne.

Bod č. 7: Dostupná a čistá energie, to je další fraška. Když energie, tak podle dnešních úřadů musí být drahá, hodně drahá. Větrné mlýny jsou nesmírně nákladné stavby, jejich ceny jdou do milionů a údržba do miliard. A výkon? Co mohou ta tři párátka, která jsou špatně tvarovaná a špatně dimenzovaná tam nahoře vyprodukovat? No, moc toho nebude, to mi věřte. Anebo sluneční elektrárny! Někdo řekne že je to čistá a dostupná energie, ale musíte uvažovat i ty baterie, které jsou na to potřeba. A co obsahují baterie? Co obsahuje vaše auto-baterie? Těžké kovy, jedovaté látky a to dohromady ohrožuje naši přírodu. A ještě někdo ty baterie musí vyrábět a ti lidé jsou ohroženi jak na zdraví, tak i na životě. Že jsou to Číňané a že je to jedno? Tak to není vůbec pravda. Ať je to kdokoliv, je to člověk. A jako člověk máme každý ta stejná práva. Nemluvě o tom, že ten Číňan, ten člověk co tu baterii vyrobil, může být váš vzdálený příbuzný z dob muslimských nájezdů na Evropu, kdy Muslimové odvlekli naše ženy a dívky do sexuální otroctví do celého světa.

A to ještě nemluvíme o konvertorech. Konvertory sluneční energie, které mění stejnosměrný proud na střídavý často používají tzv. čtveratou vlnu (anglicky: square wave), která může obsahovat tzv. „harmonics“ a harmonics mohou obsahovat vysoko-frekvenční vlnění, které nás může ovlivňovat stejně jako mikrovlny. Že je mikrovlnná energie velmi zákeřná, to už víme. Není vidět, není cítit, není hmatatelná a přesto nesmírně škodí. Vyvolává v nás rakoviny, nádory, vředy, srdeční potíže, mění DNA, způsobuje impotenci a neplodnost a ještě ke všemu podporuje touhu po sebevraždě. Dejte si do Google vyhledávače výraz „Barrie Trower česky“ a přečtěte si o tom.

Takže – jakápak dostupná a čistá energie? Pánové tam v Bruselu a jinde, vy vůbec nevíte o čem mluvíte, anebo nás záměrně obelháváte.

Ale vraťme se k té jejich schůzi, která začíná právě dnes a kde hodlají najít řešení celosvětových problémů. Jako první, chtějí založit „Spolek pro obchod bez mučení“ (Alliance for Torture-Free Trade). To znamená, že tento Spolek bude dozírat na to, aby nebylo obchodováno s předměty, které jsou použitelné pro mučení a popravu člověka. Dělají to se záměrem zrušit trest smrti a zabránit mučení. Samozřejmě, někde budou mučit a popravovat lidi nadále, ale protože o tom nebudeme informováni našimi sdělovacími prostředky, které jsou všecky v jejich vleku, tak si budeme myslet, že svět je krásný, bez mučení, bez nespravedlnosti, bez poprav. A těžcí zločinci dostanou deset let za několikanásobné vraždy, po pěti letech je omilostní a budou zpátky v oběhu, otrlejší, zkušenější a troufalejší.

Jako další, OSN a EU chtějí za účelem rovnoprávnosti žen zahájit akci na odstranění veškerých forem násilí proti ženám a dívkám. Myslíte si snad, že se to bude vztahovat i na znásilnění těmi, kteří se sem po milionech hrnou z Afriky a z arabských zemí? Asi těžko, protože když dnes dojde ke zločinu znásilnění, tak západoevropská policie zatkne a trestá oběť, zatímco násilníka nechá jít. Takže na tyto lidi se to zřejmě vztahovat nebude. Nejspíš dají takovému znásilnění jiné jméno a tím pádem to pod onen zákon nebude spadat. Jako zrovna nedávno, v Německu, znásilnil Muslim malého chlapce. Na policii ho vyslechli a pak ho pustili. Prý neumí německy a proto nemohl rozumět protestům své oběti.

Další bod diskuze na OSN a EU schůzi je odstranění humanitární krize v Iráku. Opravdu by mne zajímalo, jak tuto krizi, kterou sami způsobili budou odstraňovat. Nejspíš na to půjdou obrovské peníze, které se tam nikdy nedostanou a skončí v kapsách těch, kteří je tam budou doručovat. Jakoby se to už nestalo, když těsně po válce v Iráku tam byly převedeny miliardy dolarů na rekonstrukci, které zpronevěřili sami zprostředkovatelé a jejich pomocníci. A stejně tak výraz „humanitární pomoc“ je tak trošku hrůzostrašný, protože tuto pomoc většinou přinášejí bombardovací letadla, jak jsme to viděli na příklad v Libyi.

Na srdci jim leží také Sýrie a tam chtějí domluvit konec bojů. Jejich pomoc se bude vztahovat hlavně na vnitřní vztahy v Sýrii a v okolních zemích. Opět zde máme „humanitární pomoc“ a taky podporu elastičnosti a přizpůsobivosti spolu se stabilizačními snahami. Koho budou podporovat a stabilizovat? Vůči čemu tam mají být pružní? Vztahuje se to snad na běžné obyvatelstvo? Asi ne, spíš tak na ISIS.

A na závěr programu tohoto důležitého setkání Ameriky a Evropy je zde „Rok 2017, rok EU-Africké spolupráce.“ Zde se jedná o investiční plány pro Afriku, kterou chtějí celou zbankrotovat a veškeré její přírodní a minerální bohatství vyrabovat a výtěžek shrábnout do vlastních kapes. To, že je to v přímém rozporu s jedním ze sedmnácti bodů, vedoucích k „udržitelnému rozvoji“ světa, zmíněných v záhlaví článku, si asi nevšimli.

Takže tady to máme černé na bílém – bruselští a newyorkští byrokrati nás nabádají abychom ignorovali co doopravdy činí a věřili jejich krásným řečem, jejich proslovům a prohlášením, jejich velkolepým plánům a cílům.

Dámy a pánové, nikdy nezapomeňte na to, že ten hlavní nepřítel pro EU a pro OSN a pro celý Nový světový řád (nwo) jsme my. My sami jsme ti, proti kterým bojují a když říkají „slušné zaměstnání a ekonomický růst (bod č. 8)“ tak myslí otrokářský systém a nulový ekonomický růst. Protože podle nich je otrokářský systém pro nás docela slušné zaměstnání. A když hlásají „průmysl, vynalézavost a dopravní sítě (bod č. 9)“ tak myslí omezení průmyslu, vynalézavosti a dopravních sítí. „Snížení nerovnoprávnosti (bod č. 10)“ mluví o snížení nerovnoprávnosti mezi rovnoprávnými mezi členy jejich elitní skupiny; pouze tito mají na rovnoprávnost nárok.

„Udržitelná města a jiná lidská společenství (bod č. 11)“ znamená města s minimálním počtem obyvatel, která se nerozšiřují a nezvětšují. „Zodpovědná spotřeba a produkce (bod č. 12)“ se dá číst jako omezení produkce a i spotřeby. Jinými slovy: hlad a nedostatek. No a „mír, spravedlnost a silné instituce (bod č. 16)“ můžeme směle přeložit jako mír a spravedlnost pro ně a silné instituce (policie) pro nás.

Zdroje k článku:

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-17-3226_en.htm

http://www.un.org/sustainabledevelopment/sustainable-development-goals/

loading…

Není zde článek celý?