Jan Tříska málem zemřel, stále nemá vyhráno. Život mu zachránili dva hrdinové

Herec Jan Tříska bojuje o život ve střešovické vojenské nemocnici. Představitel populární postavy Igora Hnízda ve filmu Obecná škola, se za zatím neobjasněných okolností ocitl ve Vltavě, kam spadl, nebo skočil z Karlova mostu. Jak informuje deník Blesk, jen díky pomoci dvou mužů nepřišel Tříska o život.

K dechberoucím chvílím došlo podle bulvárního deníku v sobotu odpoledne. Herec měl velké štěstí, že za ním do chladné Vltavy skočili dva návštěvníci projíždějící lodi.

„Muž po vytažení z vody nejevil známky života. Lidé, kteří ho z vody vytáhli, ho proto resuscitovali za pomoci rad operátora záchranné služby. Když ho záchranáři přebírali, měl už obnovenou srdeční funkci,“ řekl Blesku Jana Poštová, mluvčí záchranky.

Nevysvětlený zatím zůstává důvod, kvůli kterému se Jan Tříska do Vltavy dostal. Policie vyšetřuje nejen možnost hercova pádu z Karlova mostu, ale také možný úmysl. Zda Tříska skočil se dozvíme až v momentě, kdy bude v lepším zdravotním stavu. Zatím stále bojuje o svůj život na anesteziologicko-resuscitačním oddělení.

Není zde článek celý?