Jestli vyhraje soudruh Babiš volby, prodám dům a stěhuji se, vzkázal Brousek

Vítězství hnutí ANO vyvolává obavy v populárním herci Otakaru Brouskovi. Podle jeho slov by taková situace znamenala, že všechno, co do teď budoval, nemá význam a raději se odstěhuje.

Brousek svůj záměr osvětlil pro Blesk magazín, kde také vysvětlil, že cílovou destinací by zřejmě bylo Valašsko, kde by dělal hajného.

Známý herec je známý svými politickými názory a především tím, že je mu odporná filozofie komunistů. Když například Marta Semelová házela špínu na Miladu Horákovou, byl to právě Brousek, kdo se ozval a jasně vysvětlil, jak odporně se bolševici chovají.

Je všeobecně známé, že umělci se k politické situaci vyjadřují až v moment, kdy je „nejhůře“, ale tentokrát to vypadá, že málokdo z nich si uvědomuje vážnost situace před letošními parlamentními volbami. Někteří se nechali koupit za peníze na koncertní turné, jiným stačí, že je Andrej Babiš vůdce, kterého mohou následovat.

Otakar Brousek je jedním z mála, kteří se oligarchy nebojí, a dokáže na veřejnosti sdělit, co si o jeho autoritativních „choutkách“ myslí.

Není zde článek celý?