Kuřáci, máte to za pár!

Že to máte za pár neznamená, že vaše dny jsou díky nikotinovému návyku sečteny, že se parlamentních/prezidentských voleb nedožijete a zemřete, aniž budete hlasovat proti „protikuřáckému zákonu“, jehož prosazením se nedávno chválil na ČT holohlavý Bohouš se sdrátovaným chrupem. Takže vy, co kouříte celý život, nepřestávejte a běžte volit preferenčně strany, co mají v programu tento nesmyslný zákon zrušit. Náhlá absence nikotinu ve vašem metabolizmu zapříčiní, že to s vámi šlehne.

Ty odporné obrázky na obalech cigaret demonstrujících, co vše vám hrozí (impotence, potomci s IQ nižším než 85, atd.), což je ekvivalentní snaze bývalé MŠ Valachové o tzv. inkluzi, neberte vážně. Fakt si myslíte, že si ti většinou obézní proklamátoři tohoto zákona někde v ústraní nezapálí kubánský doutník, nebo v krajním případě nenechají vykouřit? Filozof minulého století Russell kouřil i na své smrtelné posteli (93).

Nedávno světově uznávaný český vědec (91), kuřák stále docházející do laboratoře, kterou vybudoval a jež ČR proslavila, tak autorovi tohoto eseje na jeho stupidní dotaz, co jako by s tím návykem cca dvacky denně odpověděl šokujícím výrokem: Chlapče, hlavně nepřestávej, jinak se Vánoc nedožiješ. I když chlapec už dávno nejsem, dvacítku kouřím denně a tu a tam napíši nějaký příspěvek k současnému světovému dění, což logicky někteří čtenáři NWOO oceňují a někteří kritizují a zatracují. Ale to je život.

Přes všechny ty obecné náznaky/reklamy o škodlivosti kouření, přežívá na území ČR mystické, nepřizpůsobivé etnikum, kterému je to u prdele. Cikáni alias Romové. Stokiloví chlapi kouří jak tovární komíny, a se  svými družkami/nezletilostí na hranici zákona/chrlí zdravé potomky, čímž si zajišťují nejen slušný příjem/přídavky, bezplatnou zdravotní péči/a také slušné dotace od desítek neziskových organizací, jež ČR stojí miliardy KČ. Podivuhodné je, že ty extrémně mladé těhotné maminy okolo patnácti až sedmnácti na osvětu a varování o kouření totálně serou a množí se téměř jako králíci. Foto mladých a krásných cikánek s buginami v parku neexistují. Vždy oscilují v uličkách před hernami s automaty, kde jejich momentální partneři pokouší štěstí o pár stovek. A když nenasytný automat spolkne tu poslední stovku na sunar, tak se to nějak musí přežít do druhého dne. Nic se neděje. Klídek. Žádná přepadení bank, únosy bankéřů. Vydírání nemají v povaze a v podstatě jsou mírumilovní. Agrese nulová. Až na sporadické hospodské rvačky pod vlivem alkoholu, jsou to beránci na státní podpoře. Pokud jste ve finanční tísní a požádáte známého „Cigoše“ aby vám půjčil stovku, tak vám přátelsky odvětí: „No jo vole, ale vod koho?“

fialababisDiskuze na TV Barrandov mezi Babišem a Petrem Fialou z ODS, bývalým rektorem Masarykovy univerzity v Brně z oblasti sociálních věd, což je doména o hovnu jako v astrofyzice o proklamovaných červích dírách a cestování v čase, byla více než trapná. Profesor, Docent, Dr? něčeho, jinak bychom se za titul RNDr styděli, nám v přímém přenosu ukazoval jakési barevné diagramy o něčem, které prý dokazují, že se nacházíme na kluzkém svahu směřujícím do ekonomické propasti. Evidentně argumentům a citovaným číslům Babiše nerozuměl, a zdá se, že během svého snažení o získání akademického titulu ve sféře bizarní sociologie zapomněl středoškolské vědomosti, až na kvadratické rovnice. Jeho proti argumenty byly vesměs imaginární jako ty kořeny, kdy odmocnina z „-1″ je číslo, které v reálném světě neexistuje. Nějaký Kellner je prý mnohem bohatší než Babiš/vlastní ostrov, letadlo, miliardy korun/. V podstatě není vidět a jak se zdá o politiku nemá zájem. Asi pochopil, co by následovalo. Pronásledování mračny presstitutek a tisíců článků/úvah o netransparentním nabytí obrovského majetku, spolupráci s STB a KGB jak by to deklaroval „putinovským stihomamem“ postižený Cibulka z Brna.

Petrovi Kellnerovi táhne na šedesátku. Zenit už má sice za sebou, ale vypadá dobře, nicméně ta primitivní bárka, která ho přeplaví do Hádu, se pomalu chystá zakotvit u břehu. Na zlaté pruty/měšce peněz v člunu není prostor a nikdy nebyl bez ohledu jestli šlo o krále, papeže či prezidenty. Vesmírná spravedlnost nerozlišuje mezi bezprizornými, mocnými, chudými, boháči. Tak či tak natáhnou brka jako my. A pohřby v mahagonových bednách či okázalé divadlo ve spalovně mrtvol nic nezmění a za dalších sto let si na ně nikdo, jako na nás nevzpomene. Proto vy senioři ve svých neřestech, pokračujte. Že jste stále naživu, dokazuje, že vám prospívají a ty sračky o zkvalitňování života bez cigaret, doutníků, chlastu nevěřte. Zemřeme tak jak tak, někdo dříve někdo později a buďme vděčni přírodě za to, že jsme a zatím žijeme i když některé fáze našeho pobytu na této planetě stojí za hovno.

A finále! Kuřáci kuřte a volte jen ty politiky, kteří podporují zrušení „protikuřáckého zákona“. Howning! To je česká zkomolenina indiánského „howgh“, což přibližně dle K. Maye znamená „domluvil jsem“.

loading…

Není zde článek celý?