Mysleli jste si, že už tu bylo vše? Ne. Chyběl Andrej jako šička. Dokonáno

Andrej Babiš šička. | FOTO: FB A. Babiše

S vidlemi kydal hnůj, griloval kuřata, hladil králíka, poplácával důchodce i Jágra, plavil se s hasiči na řece, vojákům se nasoukal do protichemického obleku, pózoval s dětmi z dětského domova, hříbětem i s balónem na hřišti, svezl se v pásovém transportéru i závodním autě. Zkrátka, mysleli jste si, že Andreje Babiše jeho píáristé postavili ke všemu živému i mrtvému, aby to využili ke kampani? Ne. Několik věcí chybí. Například role šičky.

I tuto pózu si už Babiš může odškrtnout. Jeho lidé v současné, pro ně krizové, situaci zvolili strategii „nic se neděje“. Šéfa se snaží stavět do role toho, který je v pohodě, kterého nějaká „kámpáň“ policie nerozhodí. Kdo jim to ale věří?

Realita je taková, že Babiše může klidně každým dnem sebrat policie a může ho umístit do vazby. Hrozí mu až desetileté vězení. V další kauze (zneužívání finanční správy k likvidaci svých konkurentů) možný trestný čin detektivové prověřují.

Před obviněním ze zvlášť závažného trestného činu dotační podvod Babiše nezachrání ani pózování v roli šičky. I když se kluci hodně snaží.

Není zde článek celý?