OV KSČM Svitavy sídlí v ulici Milady Horákové

Jako by nestačilo, že hlavní sídlo ÚV KSČM najdete na adrese Politických vězňů 9, Praha 1. Svitavská organizace strany se nachází v ulici Milady Horákové. Tu přitom komunisté poslali ve vykonstruovaném procesu v roce 1950 na šibenici.

Doktorku Miladu Horákovou komunisté popravili, její rodině zničili život. Místo jakéhokoliv omluvy památku Horákové ještě soustavně špiní. Komunistická poslankyně Marta Semelová prohlásila, že se Milada Horáková ke svým činům přiznala. Předseda strany Vojtěch Filip řekl, že vinit za smrt Horákové KSČM je jako vinit za smrt mistra Jana Husa KDU-ČSL. Sídlo OV KSČM Svitavy se k tomu všemu nachází v ulici Milady Horákové. Adresu navíc komunisté uvádějí na svém webu špatně. Ulice se jmenuje Milady Horákové, nikoliv Dr. Milady Horákové.

Komunisté svým obětem dávají co proto i po smrti. Miloš Jakeš si užívá důchodu, Marta Semelová je hostem v Knihovně Václava Havla.

V Havlíčkově Brodě letos oznámili, že pojmenují ulici po komunisty umučeném faráři Josefu Toufarovi. Ten se snad dalšího znesvěcení svého jména nedočká.

Není zde článek celý?