Švédsko: Soud odmítl deportovat migranta, který znásilnil mentálně postiženou dívku, protože se „cítil zle“

Soud ve Švédsku odmítl deportovat afghánského migranta, který hodinu a půl znásilňoval 15letou mentálně postiženou dívku, protože se po incidentu „cítil zle“ a trpěl ve své vlasti.

Dva migranti unesli a brutálně dívku znásilnili vaginálně, orálně a análně uprostřed zimy v oblasti Arlöv ve Švédsku. Dívka se nyní děsí vycházet ven a je k smrti vyděšená z mužů.

„Jestli políbíš, nebo ošukáš někoho jiného, zabiju tě,“ řekl starší migrant oběti po znásilnění.

Jeden z obviněných řekl úřadům, že je mu 15 let a tak se vyhnul trestnímu stíhání, zatímco 18letý migrant byl obviněn v květnu a měl být deportován s tím, že nesmí zpět do země po dobu 10 let.

Jak již bylo dříve uvedeno, studie švédské Národní rady pro léčivé přípravky zjistila, že tři ze čtyř takzvaných dětských „uprchlíků“ jsou ve skutečnosti dospělí.

Starší migrant se však vyhnul deportaci v odvolání, protože soudní orgány rozhodly, že „se cítil mentálně špatně“ a trpěl ve své domovské zemi v Afghánistánu.

„Podle soudu je třeba vzít v úvahu, že násilník je „mladý člověk“, který nedávno dosáhl věku 18 let, nebyl v minulosti trestán, cítil se mentálně špatně – třikrát se pokusil ve Švédsku o sebevraždu – a bezpečnostní situace v Afghánistánu je vážná,“ uvádí Fria Tider.         

Není to poprvé, kdy se migranti vyhnuli trestu za sexuální násilí kvůli tomu, že se nad nimi lidé slitovali.

V roce 2015 jsme psali o příběhu švédské ženy, která byla znásilněna iráckým „uprchlíkem“ ve vlaku a zpočátku odmítla incident nahlásit policii, protože jí „bylo líto“ útočníka.

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)

Není zde článek celý?