Tomáš Klus: Babišovo podnikání nejvíce dopadá na jeho nejvášnivější obhájce

Zpěvák Tomáš Klus sdílel na svém instagramovém profilu film Selský rozum o Andreji Babišovi. Upozornil přitom na důležitou věc: Největší dopad má Babišovo podnikání na ty, kdo se ho zastávají nejvíce.

„Nejhorší na tom je, že ti, na které má podnikání Toho, jehož jméno nesmím vyslovit, aby to nebyla účelovka, nejtěžší dopad, jsou jeho nejvášnivější obhájci. Voldemorte, stát není firma, občané nejsou zaměstnanci a kúpiť sa nedá všechno (pořád věřím!). Vy, kteří se chystáte hodit kamenem, prosím připojte argument,“ vyzval Klus.

Zpěvák se pozastavil nad tím, co Babiš přinesl tak dobrého. „Dyť to jenom celý dobře vypadá, ale co je pod povrchem té skvostné reklamní kampaně? To vám opravdu nevadí, že je zde bez důkazů obviňována policie, novináři a neustále označován Někdo, kdo jede kampaň, ale furt se neví kdo, protože..!?!?!? To vám nebije do očí takřka bratrský, ponašemu soudružský vztah offčáčkova páníčka s mužem, jenž nesnese opozici ve vlastní straně/firmě, takže se určitě chystá naslouchat té parlamentní.?!?! To vám nevadí, jak se chová? K půdě, zemědělcům, kritikům, jak bez diskuse mantricky opakuje hesla, jak nevysvětluje, jen obviňuje všechny okolo, jak si protiřečí, jak si nevidí do toho, čím mluví?“ ptá se.

Klus proto vzkazuje: „Prosím volme s rozvahou, uvědoměle. Ať pak můžem zodpovědně přijmout následek svého rozhodnutí.. Teda, hlavně volme… a ne bezhlavě.“

Není zde článek celý?