Velká Británie odmítla odškodnit 14letou oběť znásilněnou muslimským gangem. Dívka se znásilněním údajně souhlasila

Dívce bylo 14let, když se stala obětí brutálního muslimského gangu a údajně se znásilněním „souhlasila“.   

„Jsem naprosto šokován představou, že osoby rozhodující ve vládní organizaci mohou mít za to, že 14 nebo 15leté dívky mohou souhlasit se sexem s dospělými. Oni se rozhodli, že s tím musela souhlasit, i když to není právně možné.“

Ano. Ale v uštvané, ohromné, dhimmi Británii, v jejich posledních dnech jako svobodná společnost, je primárním cílem všech úředníků vyvarovat se před pohoršením muslimů.  Práva ostatních mohou být a budou pošlapávány ve službě tomuto prvořadému cíli.

Ženě, která byla dítě, když byla znásilněna Rotherhamovým gangem, bylo odmítnuto odškodnění poté, co vládní agentura prohlásila, že souhlasila se sexuálním zneužitím.

Sammy Woodhouse, která se letos zbavila své anonymity, měla 14let, když byla znásilněna gangem.

Její důkazy pomohly odsoudit Arshida Hussaina (24), který dostal 35 let za mřížemi – spolu s jeho bratry – za několik trestných činů včetně znásilnění, únosů a útoků.

Ale Woodhousová dostala informaci od Úřadu pro náhradu škody z trestné činnosti (CICA), že nebyla „zmanipulována“.

Program BBC Inside Out Yorkshire a Lincolnshire zjistil, že úřad CICA zpočátku uvedl: „Jsem nespokojen s tím, že váš souhlas byl dán neoprávněně v důsledku toho, že byl pachatel potrestán.“

„Důkazy nenaznačují, že jste byla zmanipulována nebo postupně nalákána do falešného vztahu.“

Woodhousová uvedla: „Pokud si dospělá osoba může myslet, že je to chyba dítěte, že bylo zneužito, zbito, znásilněno, uneseno, myslím, že jste ve špatné práci.“

V červnu bylo zjištěno, že sexuálně zneužívané děti mladší 12 let mají zamítnuté odškodnění agenturou, protože se považuje, že k tomu daly „souhlas“.

CICA, která je součástí ministerstva spravedlnosti, nabízí odškodnění za případy sexuálního násilí, které se pohybuje v rozmezí od 1 000 do 44 000 liber.

Nicméně, agentura odmítla odškodnění pro téměř 700 dětských obětí, bylo odhaleno na základě svobody informací.

Věk svolení je ve Spojeném království 16 a zákon o sexuálních přestupcích z roku 2003 poskytuje zvláštní právní ochranu dětem ve věku do 12 let, které nemohou dát legálně souhlas k žádné formě sexuální aktivity.

Použitím jiných kritérií však agentura CICA může kompenzaci odmítnout.

V jednom případě, 12letá dívka dostala alkohol, byla zavedena do lesa a sexuálně napadena 21letým mužem, nedostala odškodnění, protože s ním šla „dobrovolně“.

Její útočník se domáhal nezákonného sexuálního styku s dívkou mladší 13 let.

„Jsem naprosto šokován představou, že osoby rozhodující ve vládní organizaci mohou mít za to, že 14 nebo 15leté dívky mohou souhlasit se sexem s dospělými. Soud se rozhodl, že s tím musela souhlasit, i když to není právně možné.“

Oni se rozhodli, že s tím musela souhlasit, i když to není právně možné.“

V roce 2016 byli bratři Arshid, Basharat a Bannaras Hussain odsouzeni za sexuální zneužívání mladých dívek v městečku South Yorkshire.

Muži znásilňovali děti téměř 20 let a byli shledáni vinnými za 55 závažných deliktů.

(Uk.news.yahoo/ svobodnenoviny.eu)

Není zde článek celý?