VIDEO: Chystá se demonstrace proti Babišovi na Václavském náměstí: Už je líp?

Aktivisté ze spolku AUVA připravuje protestní akci proti populistickým politikům, které důrazně kritizuje v posledních měsících. Na Václavském náměstí se tak 30. září uskuteční další akce, která je namířena především proti politice Andreje Babiše.

Jak upozorňují zástupci AUVA, chtějí se se žádostí o pomoc obrátit i na evropské politiky, kterým není současná situace v České republice lhostejná.

Demonstrace „Už je líp?“ proti populistickým politikům, kteří neříkají pravdu o tom, co doopravdy chtějí, říkají jen to, co chtějí lidé slyšet. Proti vládním nesmyslům, rozdělování společnosti, státnímu přehlížení problémových potravin, pěstování řepky jako hlavní suroviny zemědělství ČR a politickému ovládání médií. Proti zákazům a příkazům vlády, které omezují svobodu lidí, nebezpečnému nárůstu vlivů bývalých členů StB na vládu ČR a proti korupci.

Celou demonstraci budeme tlumočit do angličtiny. Požádali jsme evropské politiky o pomoc. Musíme to zastavit. Dotace nesmí sloužit jen ke zbohatnutí miliardářů. Nesmí sloužit ke kupování loajality.

Není zde článek celý?