Voda, Tuna, Babiš a ODS

Včera 19. 09. 2017 se na Novinkách v záhlaví zpravodajské stránky objevil obrázek pana Tuny. Jeho klasicky roztažené ruce říkají jako vždy:  „Podívejte se, sakra!“. Nad fotografií nápis A DOST s vykřičníkem, asi název skupiny, které je dotyčný tváří. Vedle fotografie text: Otrávená podzemní voda.

Většina podzemní vody v Česku obsahuje pesticidy. Výsledky testů jsou alarmující, kontaminace je způsobena pěstováním řepky olejky a dalších biopaliv.

Ne pane Tuno, moje drobnůstka není o panu Babišovi, necítím se být jeho advokátem. Je o Vás a Vám podobných, máte přednost.

Slovo Babiš napadne každého, kdo slyší řepka, biopaliva, dotace, EU, zemědělství, hlavně s předponou agro-.

I tady na nwoo je rozhovor s lidmi, kteří se pozastavují nad zemědělskou politikou a citují publikaci “Žlutý baron“. U nás ve městě proběhla podobná agitka. Kdo ji platil nevím, nezkoumám. Nepopírám fakta.

K Vám a Vašemu textíku.

Zalistuji-li v paměti, vzpomenu si na Vaše aktivity ve spojení s bubble tea, pro populaci jistě životně důležité komodity a další Vámi kritizované významnosti v našich potravinách. Jakési jahody prodávané na Smíchově ve stánku coby české, ale ve skutečnosti polské. No prvotřídní skandál! A tak dále, a tak dále.

A pak si vzpomenu na Vaše „Hovory na pravici“, pořad ve spolupráci s někým, kdo emigroval do Německa. A koho jste si nepozval jako moderátora, konferenciéra, hvězdu pořadu, tahák pro posluchače či diváky? Nevzpomínáte si?

Václava Klause.

Největšího zloděje v dějinách našeho současného i předválečného státu.

Já si například nevzpomínám, že by pan Klaus protestoval, či se nějak vyjadřoval, když Veolia privatizovala naši vodu pitnou. Ať byl či nebyl v jakékoliv funkci. On se přeci rád vyjadřuje ke všemu.

To Vám, pane Tuna, nevadilo?  Vím, je před volbami a za milovanou pravici ztělesněnou ODS je třeba se bít.

Do voleb ještě pár dní zbývá a stihnout se dá hodně. Držím Vám palce. A ty Vaše ruce…… připomínají mi akčního Bohouška Sobotku. Nemáte něco společného?

loading…

Není zde článek celý?