Žluté lány, čapí hnízdo v ohrožení

„Andrejko už tě nepotěší, že nejsi Čehůn ze vsi zdejší, teď na krk oprátku ti věší, ať pozná oč je prdel těžší“. (parafráze na verš Fr. Villona). My senioři nikomu stovky miliónů nezávidíme, pokud jich nabyli poctivě svou pílí, převratnými nápady a inovacemi. Bohužel o většině dnešních zbohatlíků to neplatí. Ty své milióny a majetky většinou nakradli, navíc s požehnáním vládnoucích politiků. Připomeňme si „harvardské fondy“ a toho Klausem opěvovaného zločince Koženého, jenž dle jeho slov rozjel velkou privatizaci, alias krádež století, ve které zahučela česká obchodní flotila. Mostecká Uhelná, Poldi Kladno, Tatra Kopřivnice, Ostravské doly, Vítkovice, Let Kunovice, Telekom, Opencard atd, atd.

Nikdo ze zločinců, současných  milionářů a miliardářů nebyl nikdy  odsouzen a jejich kauzy byly tradičně odsunuty k ledu. Dnes žijí v Monte Carlu, Švýcarsku, Belize a kdo ví kde ještě a jsou vysmátí. Politici, kteří to drancování naší země záměrně dopustili, si na nic nemohou vzpomenout a žijí si skutečně jako prasata v žitě. Někteří z nich už odešli po extrémním vyčerpání z okrádání státu na odpočinek, kde si nahromaděných peněz a přehnaně vysokých důchodů ve stáří užívají /Falber, Bobošíková, Špidla, Rouček, Klaus atd/.

mečiarTouha po prachách je horší než droga, proto většina z těchto více méně dementních, vládních kormidelníků se nesmířila s faktem, že „smrť s „Ť“ je netrpělivá a té s „Ď“, která není vidět si užili až až v senátu/sněmovně. Slovák Andrej Babiš byl prvním MF, jenž to zadlužování státu o horentní sumy/stovky miliard/ zredukoval na polovinu z časů chemika Kalouska. Senioři, nezapomeňme. Chemik nám důchodcům přidal 45 Kč měsíčně. Pan Babiš vydělal miliardy dávno předtím než založil stranu ANO, která dominuje českému politickému nebi. Vůbec nevíme , co ho motivovalo k nástupu do politiky, protože hlubiny „študákovy“ duše jsou temné. Nikdo do nich nevidí. Ani Shakespeare, ani Kant.

Pohodové vládnoucí prostředí narušil až Andrej Babiš několika dotazy, proč se OKD doly prodaly za pár šupů včetně 40 tisíc hornických bytů nějakému šmejdovi Bakalovi. Oheň byl na střeše. Pan Babiš byl agentem STB, z čehož byla nařčena spousta nepohodlných lidí. Nikdy se kupodivu nikomu nic nedokázalo. Autentické záznamy byly zlikvidovány bezprostředně několik hodin po té „sametové“ revoluci.

Do „krimu“ by měl jít Sobotka, Rittig, Bohm, Štětina, Šabatová a další planoucí hvězdy na české politické obloze. Není „krim“ jako „Krym“, který se na základě referenda stal součástí RF. Nikdo to nikdy nezmění. Co se týče pana Babiše doufejme, že až jeho strana lavinovitě vyhraje ty volby, zahájí koaliční jednání s Okamurou, KSČ, X a současný marasmus radikálně okleští. Například zruší senát, omílanou „pojistku demokracie“, která nás ročně stojí miliardu a je ku hovnu. Odložení a dementní politici se v křečovité fázi na sklonku života snaží přivydělávat nějakou tu korunu na pleny a pohřeb. Případně změnit systém postupného navyšování penzí tak, že nejvíce dostanou přidáno ti s nejnižšími důchody, protože  šmejdi s příjmy nad třicet tisíc /europoslanci šedesát tisíc/ si žádnou valorizaci nezaslouží. Dle dánského názoru, jsou potřeby/požadavky generace žen a mužů po sedmdesátce téměř identické. Trápí je primárně inkontinence a prostata, což pronásleduje řadu našich přestárlých poslanců/senátorů. Pointa: „Za ty prachy si tady v teple zdřímnu a pomočím, nebo poseru. To je současné složení parlamentu a senátu“. Fořt aus Austria by vám mohl vyprávět.

Na CZ portálu naznačují, že státní dluh ČR se v červnu zvýšil z proklamovaných dvou biliónů na dvojnásobek. Je to nesmyslná kachna a má ovlivnit volby. Miloš Zeman to tradičně s tím svým projevem v jakési židovské organizaci nepatrně přehnal. Šlápl rovnou do lejna, jenž mu tam sionisté nastražili. A dokonce mu tleskali ve stoje, takže bezprostředně po svém znovuzvolení pojede asi do Jeruzaléma, jenž by měl být dle Zemana hlavním městem Izraele. Je nepochopitelné co ho k tomu prohlášení vedlo? Prozatím má Jeruzalém status metropole na níž uplatňují historické nároky jak Židé tak Palestinci, což je neřešitelný problém díky posvátným místům. Minoritní křesťanská komunita ale mlčí. Přesunem ambasád z Tel Avivu do Jeruzaléma by ČR ušetřila na cestovních nákladech, ale náš pokulhávající prezident s holí a jarmulkou na hlavě by měl kratší cestu ke „Zdi nářků“. To naznačuje, že mu to stále racionálně myslí a voliče jako Fištajna, Menzela, Madlenku Korbelovou a Šiklovou chce získat na svou stranu.

morgan-freeman-vladimir-putin-exposed-russia-outlets__oPtTo se bohužel nedá říci o Trumpovi a jeho vystoupení v UN. Káčer kvákal a kvákal jak pominutý. Vyhrožoval Íránu, Korei, Sýrii a obecně všem, kteří budou oponovat US doktríně o šíření americké demokracie. Plané kecy o hovnu a žádné bouřlivé ovace se nekonaly. Čínský president a Putin tušili, že to bude ztráta času a nepřijeli. Podobně „alte hexe“ Merkel usilující o své zvolení se omluvila. Ovšem třešničkou na dortu je vystoupení 80 let starého černocha Morgana Freemana v TV, jenž odpapouškoval jako vždy naučený scénář á la Hilary a obvinil agenta KGB Putina a RF za zmanipulování voleb. Černý dědek na konci své životní pouti v přímém, připraveném přenosu tak demonstroval, že v té hlavě kromě nabiflovaných rolí nikdy nic neměl, a za prachy udělá vše. Momentálně propaguje nejen „turecké aerolinie“ ale navíc vystupuje v seriálu o kosmu, černých/červích dírách, i když evidentně o těch nesmyslech nemá nejmenší páru.

Před pár měsíci hovořil na ČT MUDr psychiatr, který měl nevšední politický přehled. Na primitivní dotaz moderátora:“Proč se neangažuje?“, měl prostou odpověď. Většina snaživců usilující o posty v politice a prachy téměř vždy po dosažení cíle/relativní moci a peněz/ zblbne a to nemám zapotřebí. Miliardář Trump vstupem do bělidla získal tu chybějící moc a totálně zblbnul. My co tu globální scenérii pobaveně sledujeme, věřme, že Andrejko nezblbne, až se stane za několik týdnů předsedou vlády ČR. A čtenáři portálu NWOO, nevěšte hlavu a propagandu o třetí světové jaderné válce ignorujte. Rusko a Čína žádnou invazi S. Koree, s níž hraničí nepřipustí. A ti americko/sionističtí magoři proti RF a milionu čínských vojáků nemají šanci. Přestárlí generálové včetně Kačera to vědí. Nic nebude!

loading…

Není zde článek celý?