7 hlavních mužských vychytávek na chatu

Slovo chata neznamená pouze záhonky! Sputnik sestavil seznam předmětů, které každému muži zaručeně pomohou k ideálnímu víkendu na chatě.

[1] Pneumatická zbraň

Člověka tím nezabiješ, ale na zabití času je to ta nejlepší zbraň. Navíc se s puškou v ruce cítíš trochu jako malý, ale přece jen jako muž. I prak stojí za to.

[2] Robotická sekačka

Zatímco si na slunci drbeš břicho a zkoumáš oblaka, za zády bzučí chytrá sekačka a dává do pořádku tvůj víkendový brloh. Hlavně sekačku vybírej opatrně, protože některé se rády zasekávají na hrbolech nebo jedou posekat sousedovy jahody. Přístroje na baterku jsou dnes ideální, i když existují i sekačky na sluneční pohon.

[3] Chladící tašky

Taška s „bateriemi“ zimy dnes stojí pár korun, ale udrží pivo a další nápoje ledově vychlazené celý den. Což znamená, že uchová i dobrou náladu!

[4] Dalekohled

Na všechnu noční zábavu si vystačíte s jedním přístrojem! Můžete fotografovat hvězdy, počítat ruské satelity, a když je nebe „vypnuté“, můžete nepozorovaně sledovat sousedy.

[5] Univerzální gril

„Osobní“ přípravna šťavnatých žebírek, stolkem a dokonce (extra luxus) pohrabáčem! Vypadá to dost dobře a nestojí to moc.

[6] Přenosný projektor

Kapesních projektorů k mobilním telefonům a tabletům je dneska na trhu celé moře. Vyber si, na co máš chuť a koukej třeba na plotu. Kvalita obrazu silně závisí na ceně, ale pro posezení na verandě ve společnosti komárů není třeba extra kvalita.

[7] Mobilní pračka

Potřebujete ji, abyste byl nejčistějším a nejimpozantnějším chlapem na vesnici, až k vám na návštěvu přijde sousedka.


Není zde článek celý?