Arabský nelegální migrant znásilnil britskou ženu jen dva týdny poté, co mu bylo dovoleno zůstat v Británii

Kuvajtský migrant, který přišel do Spojeného království nelegálně, zmlátil a znásilnil britskou ženu na břehu řeky jen dva týdny poté, co mu bylo povoleno zůstat ve Velké Británii.  

Soud Teesside Crown Court vyslechl, že Abdel-Aziz Al-Shamary křičel: „Alláh tě dostane“ při konfrontaci s další ženou v Darlingtonu jen pár minut poté, co provedl brutální útok, ve kterém táhl svou oběť dolů k břehu řeky Skerne a udeřil ji do obličeje předtím, než ji znásilnil.

Jackie Mallows, důstojníce, která jej zatýkal při útoku, řekla u soudu: „Neustále říkal, abych se jej nedotýkala a také řekl: „Nebudu s vámi mluvit, jste žena – v naší zemi hovoříme s muži.“

Podle deníku Telegraph, Al-Sharmarova oběť – bílá Britka ve třicátých letech – byla v slzách, se spodním prádlem stáhnutým ke kotníkům, když byla objevena po útoku.

„Opustila jsem hospůdku a on ke mně přišel a tlačil mé tělo po trávě na břeh řeky,“ řekla policii ve videu, které bylo puštěno porotě.

„Upadla jsem tváří dolů s pažemi před sebou a otočila jsem se, abych se na něj podívala a on mě udeřil do tváře.“

„Udeřil mě znovu pěstí do nosu, když jsem dala ruku na obličej, byl pokrytý krví.“

„Pak se na mě dostal ze zadu, cítila jsem na sobě jeho váhu. Stáhl mi džíny a kalhotky a cítila jsem, jak mě znásilňuje.

„Řekl mi, abych nic neprozradila, nebo se vrátí a ublíží mi. Kvůli němu jsem se cítila strašně, vystrašená a vylekaná.“

Žalobce Paul Abrahams při soudním řízení dříve řekl soudu, že 21letý občan Kuvajtu zahájil útok na britskou ženu několik hodin po pití whisky a sledování pornografických videí na svém mobilním telefonu.

„Žalobce řekl: „Sledoval, jak lidé mají venku sex. Je to podstatné, protože když se setkal s osamělou ženou, tak ji znásilnil.“

Svědkyně Gemma Stirling svědčila o tom, že byla konfrontována přistěhovalcem krátce po útoku, když se ve stejný večer procházela, muž k ní později po útoku přišel, a nazval jí „ošklivou čubkou“, když šla dolů ulicí Darlington se svým přítelem.

„Když odešel, řekl: „Alláh tě dostane,“ řekla před soudem.

Porota odsoudila vousatého Kuvajťana, které se přestěhoval do Darlingtonu na konci roku 2016 většinovým verdiktem, ale soudce Sean Morris verdikt odložil o tři týdny s tím, že se „připravuje zpráva o jeho postoji vůči ženám“.

Soudce řekl: „Potřebuji se dozvědět více o něm a o jeho postojích k ženskému pohlaví.“

 (Breitbart/ svobodnenoviny.eu Foto: DURHAM CONSTABULARY)

Není zde článek celý?