Babišovi můžete nahrát video. Další aplikace, která nás má šmírovat? ptají se lidé

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš připravil po Účtenkovce další lidovou zábavu. Od nynějška můžete prostřednictvím mobilní aplikace Pojď do mě poslat Babišovi zhruba minutové video. Babiš pak ta „nejlepší“ videa zveřejní společně se svou reakcí na Facebooku. Už nyní se těšíme, že nám Andrej Babiš objasní, kterak k miliardovému jmění opravdu přišel či jakými prostředky na nás hodlá po volbách „kleknout“.

„Čau lidi, je to fakt síla, kolik vás v poslední době píše. No a já jsem si řekl, že vám dám další možnost, jak mi můžete něco říct. Udělal jsem si aplikaci do mobilu, kterou mi můžete nahrát minutové video. Jmenuje se POJĎ DO MĚ! A na ty nejlepší videa odpovím a vydám je tady u sebe na Facebooku. Jasně, že kdo se stydí se natočit, tak mi radši bude psát, ale myslím, že to je super věc, takové video, protože v něm můžete zahrát různé věci 😂,“ píše Andrej Babiš (respektive někdo z jeho PR týmu, kdo to umí) facebookovému příspěvku, pod kterým se rozjela zajímavá diskuse.

„Pustíš i vzkazy odpůrců? Ty známej ,demokrat‘, co nemá rád oponování!!!😂😂😂😂😂😂a pobavilo, jak sis udělal aplikaci, když ani neumíš psát na počítači😃😃😃😃😃,“ poukazuje v diskusi na facebookovém profilu Andreje Babiše například Petr Bradáč.

„A bude i tato aplikace požadovat oznámení polohy, identifikaci přístroje, identifikaci majitele, přístup ke kontaktům a všem účtům na netu???;-),“ ptá se diskutující s přezdívkou Tonda Cynickej se zjevnou narážkou na mobilní aplikaci Účtenkovka. Ta od uživatelů žádá souhlas s tím, že bude mít ministerstvo financí přístup k telefonnímu číslu uživatele, identifikátoru zařízení, ale i k číslům, se kterými majitel přístroje hovoří.

„No konečně něco pokrokového a moderního ,“ napsal Jiří Tkačuk.

Tom Prchal do diskuse přidal: „Dobrý nápad, fakt bych měl co říct. Ale bojím se, že je aplikace schopná i šmírovat bez upozornění v mobilu. Takže zůstaneme u psaní, ano?“

FOTO:

Není zde článek celý?