Bojovník proti komunistům Herman by chtěl do vlády agenta StB Babiše

Ministr kultury Daniel Herman pochválil vládu premiéra Bohuslava Sobotky a uvedl, že je současné složení jednou z možných variant, v níž by se dalo pokračovat i po podzimních volbách. Člověk, který neustále brojí proti KSČM a moralizuje, otevřeně připustil možnost vlády s agentem Státní bezpečnosti Andrejem Babišem.

„Fakt, že jsme dokončili celé řádné období ukazuje, že naše koaliční vláda byla funkční a mnoha pozitivních cílů dosáhla. Koalice se skládají až po volbách, ale podle mého názoru je zopakování stávajícího formátu jednou z možných variant,“ uvedl Herman pro Parlamentní listy.

Ano. Představitel morálky Daniel Herman, který je pro mnoho lidí symbolem statečného člověka zejména tím, že se postavil prezidentu Miloši Zemanovi nebo se setkal s dalajlámou, nám v plné kráse předvedl, co by vlastně chtěl: Sedět ve vládě s hnutím Andreje Babiše.

Tak by bylo vhodné k těm všem pozitivním věcem, které Herman vidí a kvůli kterým by tento kabinet asi měl pokračovat, přidat ještě některé další. Andrej Babiš, který vlastní média, přes která ovlivňuje veřejné mínění a hází špínu na své politické konkurenty, je obviněn z dotačního podvodu. Kromě toho slovenský ústavní soud zrušil rozhodnutí, které říkalo, že byl v seznamech agentů StB veden neoprávněně. Je to spojenec Miloše Zemana, který jako ministr financí zneužil finanční správu k likvidaci nepohodlných firem a k tomu, aby navyšoval výběr daní.

Jistě tu stále bude spousta obhájců morálního kýče pana Hermana. Těmito slovy ale jasně ukázal, jaké má priority. Můžeme se stokrát zastávat pana Bradyho, ale boj proti komunistům nelze věřit někomu, komu nevadí estébáci.

Není zde článek celý?