Budapešť a Varšava pod útokem, protože „Maďarsko a Polsko se postavily do cesty Georgi Sorosovi“

Maďarská vláda tvrdí, že konzervativní středoevropské země – zejména jejich vlastní a blízké Polsko – jsou napadány Evropskou unií, protože „stojí v cestě Georgi Sorosovi,“ miliardářskému finančníkovi a aktivistovi otevřených hranic.  

Maďaři se domnívají, že úředníci EU – kteří se setkávají se Sorosem na nejvyšší úrovni – přijali takzvaný „Sorosův plán“ pro hromadné přistěhovalectví do Evropy, včetně doporučení přijmout přibližně milión migrantů ročně a přerozdělovat je v celém bloku prostřednictvím povinného režimu kvót.

„Maďarská vláda naprosto a rozhodně odmítá každý bod „Sorosova plánu“ a pokračuje v boji proti tomu každoročně přijmout milión přistěhovalců do Evropy, demolici bezpečnostního plotu, 9 miliónům forintů, které mají být poskytnuty každému migrantovi a proti povinnému přerozdělování v rámci kvót a navíc odmítá trestání zemí střední Evropy (ze strany Evropské unie),“ uvedl Bence Tuzsonm, státní ministr pro vládní komunikaci v Maďarsku.

Sorosův mluvčí Michael Vachon nedávno prohlásil, že „tvrzení, že Soros prosazuje program importu miliónu nelegálních přistěhovalců do Evropy, je fantazie Viktora Orbána“ – ale jak zdůraznil mluvčí premiéra Orbána Dr. Zoltán Kovács, sám Soros trval na tom, že „EU musí přijmout nejméně milión uchazečů o azyl ročně v dohledné budoucnosti“ v jeho manifestu ze září 2015 o migrační krizi.

Tuzsonm uvedl, že „musí být zahájeny politické útoky proti zemím, které jsou proti imigraci“ ve službách Sorosova plánu a to jak prostřednictvím médií hlavního proudu, tak i orgánů Evropské unie – které se zavázaly zahájit řízení proti těm zemím, které nespolupracují se systémem kvót.

Tuzsomn se rovněž domnívá, že se EU pokusí zasáhnout nepokojné členské státy „tvrdými pokutami“ a že Soros tlačí na blok, aby omezil zemědělské a soudržné financování do střední Evropy.

„Vzhledem k tomu, že v této bitvě zde v Maďarsku nemůžeme počítat s opozičními stranami, vláda se opět obrací k maďarskému lidu a žádá každého, koho zajímá nezávislost a svrchovanost země a pro něhož je důležitá maďarská bezpečnost a národní kultura, aby se zúčastnil Národní konzultace o Sorosově plánu,“ dodal.

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu)

Není zde článek celý?