Bushe staršího, který je na invalidním vozíku, obvinili z sexuálního obtěžování

Americká herečka Heather Lindová obvinila bývalého amerického prezidenta George Bushe staršího, který je přikován k invalidnímu vozíku, ze sexuálního obtěžování, které se údajně odehrálo před 4 lety během focení, které se týkalo premiéry seriálu Turn: Washington’s Spies.

„Nepodal mi ruku. On seděl na kolečkovém křesle a dotýkal se mě zezadu, jeho žena Barbara Bushová přitom stála vedle. Vyprávěl mi sprostý vtip. Potom, když nás začali fotit, znovu se mě dotýkal. Barbara kroutila očima, jakoby říkala: „Hlavně ne znovu.“ To prohlásila herečka na svém účtu na Instagramu.

Lindová prohlásila, že bývalý prezident využil svoji pozici proti ní a „mnoha dalším ženám“ namísto toho, aby byl užitečný pro společnost a sloužil jako symbol demokracie.

„Co mě utěšuje, tak to je to, že já také můžu využít svoji sílu, která se ne tak silně liší od síly prezidenta. Já mohu být symbolem své demokracie. Já mohu odmítnout nazývat ho prezidentem a poukázat na další zneužívání moci. Jsem vděčná jiným ženám za chrabrost, které vypověděli o jejich případech obtěžování,“ napsala Lindová.

Po několika hodinách od publikace herečka post smazala bez objasnění důvodů.


Není zde článek celý?