Bývalá členka Pussycat Dolls promluvila o prostituci ve skupině

Bývalá vokalistka americké hudební skupiny Pussycat Dolls Kaya Jonesová oznámila, že dívky ze skupiny nutili k prostituci.

„Moje pravda: nebyla jsem účastnicí ženské popskupiny, ale sítě prostituce. O ano, někdy se nám podařilo zpívat, dokonce jsme se proslavily. V tu dobu kdy ti, co nás vlastnili, vydělávali peníze,“ napsala Jonesová na svém Twitteru.

​Zpěvačka tvrdí, že odpovědnost za to, co se dělo s ní a jinými dívkami, má zakladatelka skupiny, choreografka Robin Antinová. Zpěvačka se na ní obrátila s výzvou, aby řekla pravdu o tom, proč jedna ze zpěvaček spáchala sebevraždu.

„Řekni, jak jsi nás morálně zničila,“ napsala Jonesová a dodala, že členky skupiny nemohly o tom, co musí dělat, promluvit kvůli neustálým výhrůžkám.

Pop/R&B skupina Pussycat Dolls existovala od roku 1995 do roku 2010. V roce 2011 Antinová vyhlásila obnovení kolektivu a začalo hledání nových členek. V roce 2012 byla skupina byla přejmenována a dostala název G.R.L. V roce 2014 spáchala jedna ze členek nové sestavy Simone Battleová ve věku 25 let sebevraždu.


Není zde článek celý?