Dejte si pozor, kam nastupujete. Vyráží protikapitalistický autobus Třešňák

Autobus Třešňák. | FOTO: kscm.cz

Pokud se přesouváte autobusem, můžete být překvapeni. Do terénu vyráží další předvolební autobus. Tentokrát komunistů. Ti svůj autokar nazvali Třešňák a vyráží s ním po vesnicích a městech na jihu Čech. Autobus a jeho posádka si dali velký cíl. Bojovat proti kapitalismu.

„Jiná společnost je možná! Kapitalismus ukázal, že není v zájmu většiny lidí. Nejen o těchto myšlenkách můžete přijít diskutovat na zastávkách trasy předvolebního autobusu „Třešňák 2017“ v Jihočeském kraji. Jízda je organizována jindřichohradeckými komunisty a poslankyní KSČM Alenou Nohavovou,“ stojí na webu komunistů společně s jízdním řádem jejich rudého speciálu.

Komunisté znovu dokládají, že nejsou normální levicovou stranou. Zůstávají extrémisty, kteří chtějí nastolit další změnu režimu v České republice. Neuvádějí zdroj informace, že kapitalismus není v zájmu většiny lidí. Jejich volební výsledky se stále snižují s tím, jak vymírají jejich voliči. Většinu naštěstí nemají ani při započítání jejich B-týmu (hnutí ANO).

Na zastavení jejich spanilé autobusové jízdy by tak spíše měli diskutovat o tom, kolik milionů lidí okradli, kolik lidí zavraždili a kolik lidí mučili. Nebo třeba také o tom, že z naší republiky udělali jedno velké vězení. Prostě hovořit o úspěších jejich režimu.

Není zde článek celý?