Evropská integrace

Vzpomínáte na dobu před vstupem ČR do EU – jak byla EU prezentována?
Patříte k těm, kteří již tehdy varovali, že cílem projektu je jeden velký Superstát bez národních států (=zbavených suverenity)?
Nebo patříte alespoň k těm, kteří si pokládali otázku: Proč „kapitalistický Západ“ (z pohledu tehdejší doby) bude rozdávat peníze jen tak „chudým zemím“? Otázka zůstává a bylo by dobré si na ni odpovědět. Tehdy (2003) to bylo o něco složitější, dnes – s nabitými zkušenostmi – o mnohem jednodušší. Otázka je, kolika zkušenostmi budeme muset jako občané ČR ještě být obohaceni, aby byla tato otázka adekvátně zodpovězena u široké veřejnosti.*) Její zodpovězení by byl další výrazný krok k tomu, aby se občanská společnost ČR posunula správným směrem skrze volby 2017.
Existuje Zpráva z Evropského parlamentu 12/2016 o dalším směřování a novém institucionálním uspořádání projektu Evropská unie.

Shrnutodo jedné věty: Další omezení (přesnější je zánik) suverenity národních států (pravomocí národních parlamentů), které se budou transformovat na výkonnou jednotku implementace legislativy z Bruselu.

Stávající stav není výrazně odlišný, jen nám zbylo několik oblastí plné suverenity. Ty mají však být přesunuty (takový eufeminismus pro odebrání). Kdo má pochybnosti nebo považuje uvedené za zveličování – řešení je jednoduché. Přečtěte si Dokument.

 • Vysvětlení pojmu a podstaty slova integrovat
 • Volby v západní společnosti 2016-2017
 • Vybrané body ze Zprávy EP s komentářem a propojením na souvislosti
 • Důkazy o tom, jak se body Zprávy plní – programy politických stran a co v nich najdeme
 • Politici se nás, občanů ptát nebudou. Žádná ze stran: ANO, ČSSD, KDU-ČSL, ODS, TOP09, STAN, ZELENÍ nemají referendum v programu. O jaký hnus jde je v tomto videu. Podívejte se!
 • Dokument obsahuje rozšířenou část o OSN a jejích dalších plánech, na kterých se pracuje spojených s migrací
 • K Dokumentu existuje 3 dílný videodokument:

1.ČÁST: Západní společnost – kdo je dnešní západní společnost, vysvětlení pojmu a významu slova integrovat, volby 2016-2017 v západní Evropě a o čem podaly důkaz

2.ČÁST: Ztráta suverenity – vybrané body

Zprávy EP s komentářem, tisková konference Fica a Lajčáka (Slovensko) o jádru EU – 15.8.2017, OSN a migrace, OSN a EU, EU a proč tak tlačí na jednotný azylový systém

3.ČÁST: Souvislosti

– Kdo z českých(?) europoslanců tuto zprávu podpořil, důkazy o plnění bodů Zprávy, informace o falešnosti politických stran, mnoho otázek pro každého – občané musí začít přemýšlet a ne konzumovat informace jako jídlo! Nadešel čas, aby se lidi rozhodli, zda chtějí alespoň nějakou svobodu ve svém státě nebo žít v kolonii EU pod islamizujícím se vedením Německa a Francie. Volby 2017 rozhodnou. Příští, za čtyři roky už bude asi pozdě, podobně jako je pozdě pro záchranu Západní eurospolečnosti před islamizací.

 • Vzpomínáte na přijetí Lisabonské smlouvy?**) Kdo bojoval za odevzdání části suverenity ČR? A dnes tyto strany/osoby „hořekují“, přesvědčují voliče jak „hrdě bojují“ a odmítají povinné kvóty. Jiným příkladem může být směrnice na omezení držených zbraní, která přichází v době, kdy se Evropou šíří terorismus jako rakovina. Jejich politická hroší kůže jim nebrání dnes předstoupit před občany ČR a mluvit o „prosazování národních zájmů v EU“***). Případ lháře Michala Haška z ČSSD (lánská schůzka 2013) byl varováním, jaké poměry panují ve straně. To, co předvedl/vádí Sobotka, Dientsbier, Valachová je pouze logickým vyústěním toho, koho občané ČR volili. Kdy konečně občané ČR masově pochopí, jaká faleš se tu hraje už dlouhou dobu? A nejde zdaleka jen o stranu ČSSD.
 • Lisabonská smlouva je připomenuta s ohledem na skutečnost, že politici se neobtěžovalizeptat občanů ČR v referendu. Od roku 2009 uběhlo 8let a referendum stále není uzákoněno. Před námi je obdobný proces – dalšího odevzdání/odebrání suverenity země. Neptali se před tím, proč by se ptali nyní?
 • Trochu bylo odbočeno, ale materiál z EP o změně institucionálního uspořádání EU je při neexistenci referenda dalším aspektem důležitosti voleb 2017!
 • Více Důležitost voleb 2017

loading…

Není zde článek celý?