Islám jako hitlerovský nacismus

Jsem opravdu rád, že další evropský vrcholný politik sdílí stejné názory, jako dlouhodobě sdílím já. Premiér Maďarska Viktor Orbán uvedl, že „islamizace Evropy je reálná“ a dle něj hrozí, že v roce 2030 budou muslimové v Evropě čítat až 20 % populace, proto je dle něj třeba odmítat povinné kvóty. Je dle něj věcí každé členské země EU, komu dovolí se usadit a koho přes hranice nepustí.

Dle něj Evropský soudní dvůr ve věci rozhodnutí ohledně povinných kvót otevřel dveře „pokusům vytvořit z Evropy kontinent smíšených populaci a kultur“ a otevřel dveře plánům George Sorose a zrychlí jejich zavádění. Kvóty dle maďarského premiéra Viktora Orbána nastolily otázku, zda je EU „svobodnou alianci evropských národů, anebo říší řízenou z Bruselu“.

Ano, premiér Orbán říká přesně to, na co já v České republice osamoceně upozorňuji již několik let. Ale realita je ještě daleko horší – pokud by pokračoval dosavadní trend a nejde jen o migraci, ale také o porodnost, tak mnohé západní země budou ve druhé polovině tisíciletí už převážně muslimské, takže zcela vážně se dnes vede válka o to, zda Evropa bude evropská nebo muslimská, zda tu bude demokracie nebo muslimská diktatura.

Problém je, že zatímco muslimové o této válce vědí a bojují ji už patnáct století, tak mnohým Evropanům to stále nedochází, a bez boje odevzdávají své země a své svobody muslimským kolonizátorům.

Jediná obrana je migranty poslat, odkud přišli a skončit s tolerancí islámu – který je válečnou doktrínou a ideologií, která popírá lidská práva svobodu a demokracii. Islám je třeba v Evropě zastavit tak jako hitlerovský nacismus, který ostatně byl vždy přítelem islamistů – to víme na příkladech z druhé světové války. Naše hnutí SPD říká od počátku jasně, že prosazujeme nulovou toleranci této nezákonné migrace a zákaz islámu v ČR.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Není zde článek celý?