Magazín Revue FORUM vychází poprvé ve středu 18.10. Přinese otřesné případy Babišovy daňové inkvizice

Říká nám, jak v roli ministra financí skvěle vybíral daně. Zapomněl ale říci, za jakou cenu.

A právě tuto cenu, kterou společnost platí za Andreje Babiše, ukazuje první tištěná verze deníku FORUM 24. Nový časopis se jmenuje se Revue FORUM, vychází ve středu 18. října 2017 a získáte ho v trafikách po celé České republice.

Revue FORUM vychází nyní jako speciální vydání k parlamentním volbám a zároveň jako ochutnávka pro všechny z vás, kteří nám s uvedením časopisu na trh pomáháte ve veřejné sbírce. Proto je toto vydání označeno jako nulté číslo. Standardní první číslo Revue FORUM vyjde po ukončení veřejné sbírky na portálu HIT HIT ve středu 15. listopadu 2017.

Časopis Revue FORUM bude politicko-společenský magazín zaměřený na obranu liberální společnosti a právního prostředí. A také na obranu iniciativních lidí před arogancí a zvůlí babišovské mocenské mašinérie. V neposlední řadě i na obranu před téměř všudypřítomnou ruskou lží a falzifikacemi, které se snaží u nás destruovat parlamentní demokracii a odstřihnout českou společnost od západní civilizace.

V České republice nyní očekáváme velice zákeřný útok na polistopadovou demokracii. Příznivci liberální demokracie se mohou ocitnout v menšině. To nesmí znamenat, že podlehneme demoralizaci. Proto se i my, ze Svobodného fóra a deníku FORUM 24 hodláme tímto časopisem za hodnoty polistopadové demokracie jasně postavit.

Pavel Šafr

Revue FORUM můžete podpořit zde: HIT HIT

Není zde článek celý?