Možná přijde i diktátor. Právě vychází nová kniha Tomáše Klvani

Známý novinář Tomáš Klvaňa vydává jen pár dní před nejdůležitějšími volbami od roku 1989 knihu nazvanou Možná přijde i diktátor: Proč už zase ztrácíme svobodu a nikomu to nevadí. Poprvé jsme se ocitli v doposud nepředstavitelné situaci – reálně hrozí, že se ocitneme daleko od liberální demokracie, v diktatuře, jejíž podobu ale zatím neznáme.

Kniha, kterou přišli pokřtít herec Jiří Lábus a kandidát do poslanecké sněmovny za TOP 09 Dominik Feri, přináší důležité sdělení: Slušná a tolerantní společnost je v ohrožení a pomalu, ale jistě ubývá svobody.

“Internet nám měl přinést víc svobody, a zatím jí skoro nepozorovaně, krok za krokem ubývá. Návrat diktatury a „ruských pořádků“, v nichž všechno je možné a nic není jisté, už není utopie, ale reálná hrozba. V politice se prosazují lháři a demagogové. Všechno dobré, co se v Česku za poslední čtvrtstoletí povedlo, se může zítra rozpadnout,” dočteme se v anotaci Klvaňovy knihy, která by možná těm nerozhodnutím mohla napovědět, koho volit. Nebo spíše koho ne.

Tomáš Klvaňa již vydal knihu Marina a v loňském roce mu vyšla publikace Fenomén Trump – Poslední vzpoura bílých mužů.

Knihu Možná přijde i diktátor vydalo nakladatelství Bourdon.

Není zde článek celý?