Okamurův syn se distancoval od otce: Neustál jsem nátlak

Syn Tomia Okamury Ruy se na sociálních sítích distancoval od svého otce, vedle kterého stál při oslavách volebního úspěchu SPD. Ve vyjádření, na které upozornil web Extra.cz, napsal, že byl jediným z rodiny, kdo byl na místě, ale že jeho hodnoty jsou jiné.

„Lidé, kteří mě znají, vědí, jaký mám na to názor. Odmalička se pohybuji v mezinárodním prostředí a svoje hodnoty si od té doby stále držím. Nerad se ukazuji na veřejnosti a snažím se tvořit svoje projekty bez nálepky Okamura. Což po dnešku asi už vůbec nepůjde. Bohužel jsem dnes neustál nátlak, že tam musím být, jelikož jsem jediný z rodiny, který tam byl. Doufal jsem, že lidi, co mě znají, to pochopí,“ napsal Ruy Okamura.

Dvaadvacetiletý Ruy Okamura studuje filmovou školu. Jak se zdá, jeho otec příliš spojenců nemá – bratr Hayato kandidoval za KDU-ČSL a často veřejně hovoří o tom, že Tomio je placen z Ruska.

Chcete číst i tištěnou verzi deníku FORUM 24? Nový magazín Revue FORUM si můžete předplatit prostřednictvím sbírky na portálu HitHit.cz.

Není zde článek celý?