Semelová šíří po Praze svoje noviny. Voliče láká na výstup z NATO a znárodňování

Poslankyně Semelová během vystoupení při příležitosti oslav 1. máje u Křižíkovy fontány v Praze | FOTO: ČTK/Zbyněk Stanislav

Pokud bydlíte v Praze, možná se vám to už stalo. Našli jste v poštovní schránce šedorudé zvláštní vydání Haló novin. Z náhledové části titulní strany se dívá Marta Semelová a hned v prvních odstavcích prozrazuje největší taháky svého programu.

Této obdivovatelce Gottwalda totiž KSČM opět dala důvěru, Semelová vede jejich kandidátku v hlavním městě. S čím kandiduje? Chce revidovat církevní restituce a zdanit jejich finanční náhrady. To není vtip. Semelová se nestydí, že církve její soudruzi okradli. Po tom, co se s nimi stát vyrovnal a majetek vrátil, by jim ho chtěla ještě překontrolovat a vzít část toho, co dostali zpět. Neuvěřitelně drzé.

Dalším jejím „lákátkem“ je obnovení vlastnictví státu v klíčových oblastech – vody, plynu, energetiky, dopravy, nerostných surovin. To je v praxi znárodnění. To už tu jednou bylo.

V plátku Semelová také uvádí, že cílem jejím a jejích soudruhů, je vystoupení ČR z NATO. S obranou by nám potom asi pomohlo Rusko. To už tu také jednou bylo.

Za pozornost a úvahu stojí závěr příspěvku Marty Semelové v tomto zvláštním vydání Haló novin: „Nevzdávejte se svého práva rozhodovat o tom, jak budete žít. Přečtěte si volební programy, srovnejte si, co kdo slibuje a následně dělá. Výsledek může záležet právě na vašem hlase,“ vzkazuje Semelová. Má pravdu. Pokud chcete žít ve svobodné zemi, nechcete skončit ve vězení za své názory, víru, nebo třeba dlouhé vlasy, nevolte komunisty.

Není zde článek celý?