Sociální / volební hypertenze

Ortsausgangsschild-mit-durchgestrichenem-Schriftzug-Multikulti-city-limit-signSociální napětí napříč všemi kontinenty a obecně mezi zeměmi a národy odlišné víry a kultury dramaticky vzrůstá. Ideologie „multikulturalismu“ se neujala a jeho propagátoři /Junker, tante Merkel, Soroš/a všude přítomní Sionisti s tím nic nenadělají. Odpor jednotlivých suverénních států Evropy vůči zcestnému Sio/US modelu „papiňáku“, ve kterém se všechno rozvaří na beztvárnou kaši bez identity a historických kořenů je enormní. Ani naše ližprdelky /Sobotka, Gabal, Jourová, Štětina, Hermann/nemají šanci tento národ zaprodat globalistům.

Doufejme, že se v příštích dnech většina lidu rozhodne volit ANO/Babiše, SPD/Okamuru a KSČM/Skálu. S tím co bude dělat Kalousek, Benda, Laudát a ty vši v parlamentu/senátu si už nelamte hlavu. Koryta za sto tisíc měsíčně už mají zajištěna v nějakých neziskových sorošových nadacích a nebo dostali zálohy na skvostné paměti typu: „Jak se dá beztrestně krást v novém tisicíletí“. Pokud půjdete k volbám a budete volit uváženě je možné, že ten sociální tlak v naší společnosti poklesne.

Ale co s tím vašim krevním tlakem? Ten se vám po shlédnutí diskuze představitelů stran, včetně těch ozdobných tituly před a za jmény ze sféry ,pseudo sociálních věd“ zvedne.  Za zvýšení krevního tlaku je zodpovědná ČT, která vám ty sračky na obrazovkách prezentuje 24 hod denně za  šest miliard ročně. Pořady na komerčních stanicích nemá smysl komentovat a kritizovat, přesto by měla vláda/stát mít dohled nad „kulturním dopadem“ této IT revoluce. Současná generace vyzbrojena mobily, Ipády, neumí ani dělit, velkou násobilku a spočítat druhou odmocninu bez kalkulačky. Neví, že reklamy na Internetu a seznamu CZ typu/za 5 hodin v kurzu angličtiny, jsem hovořil jako rodilý Angličan/ jsou pusté hovadiny jako stovky dalších lhavých reklam na prášky a elixíry na bázi ingrediencí z brazilské džungle. Zhubnete za 2. týdny deset kilo. Jinak garantujeme vrácení peněz. Hovno.  Po objednávce vám ten zázrak doručí do 24 hodin za cca tisíc korun. Pak se poserete a zhubnete jako vždy při průjmu minimálně o kilo.

Za totality ojedinělé excesy tohoto druhu řešili komunisti /STB a policie/ během 24 hodin. Státními šperky, pouty a napříč pruhovanými pyžamy. Případů, kdy podvedení zákazníci přípravek během několika dnů vrátili, dostali peníze zpět je jako šafránu. Většina ze studu že naletěla to hodí za hlavu a modrý kupón (Palackého) oželí. Jinak je čeká vleklé martyrium. Psaní a odesílání doporučených dopisů, fronty na poště. Než se naději tak přijdou o dalších pět stovek. I když mezitím bouře v zažívacím traktu pomine, tak krevní tlak stoupá z toho marasmu, jemuž jsme permanentně vystaveni. Hypertenze a obezita našeho národa za těch necelých třicet let sametu vzrostla, zato IQ mladé generace pokleslo díky excesům vzdělávacího systému. Pokles IQ našich politických elit je jiného druhu. Senility a demence, které nebolí.

Takže přátelé senioři, příznivci NWOO, vypněte rádia, televizní přijímače a nesledujte pořady o žrádle /Haliny, Polreicha, Donutila/. Nekonzumujte ty přesolené sračky v supermarketech /paštiky, párky, klobásy/, přeslazené nápoje, minerálky, limonády, fanty, coly! Lze garantovat, že když kalorický příjem omezíte, jinými slovy na tři jídla denně/snídani, oběd a večeři/ tak to váš metabolismus pohodově zvládne. Když si místo desátky a svačiny dáte krapet moravského obého a vyběhnete se psem tak nejen zhubnete, ale váš tlak klesne. Alias je šance, že se věkově přiblížíte k nestorovi boje proti obezitě Prof. Rajko Dolečkovi, který nedávno oslavil dvaadevadesátiny. Za pokus to stojí. Alespoň uvidíte, kterým směrem se naše krásna země po hektických volbách tento týden odpíchne.

Poučili jsme se? Objednáme gilotiny? Nebo příští politicky trend sežereme znovu i s navijákem? Nám, na které netrpělivě čeká převozník „Sharon“ na protějším břehu to může být obecně u prdele, i když  pohled na tu „mytologickou“ bárku převážející zločince jako McCaina, Albrightovou, Fořta aus Austria by nás asi potěšil, než také přijdeme na řadu. Oko by nezvlhlo, slzička neukápla.

1958133

loading…

Není zde článek celý?