Těžkej Pokondr končí na Frekvenci 1. Rádio jim údajně cenzurovalo hosty

Populární moderátorská dvojice Miloš Pokorný a Roman Ondráček, známá také jako Těžkej Pokondr, opouští Frekvenci 1. O nečekané situaci informoval na Facebooku novinář Jaroslav Kmenta, který také uvedl důvod – cenzura. „Pokondrům“ prý měl být omezován výběr hostů, což se promítlo i při zakázaném rozhovoru právě s Kmentou. Jeho kniha Boss Babiš by totiž zřejmě mohla někomu z vedení rozhlasové stanice vadit. Miloš Pokorný pro FORUM 24 potvrdil, že se o situaci v současné chvíli jedná.

Jak novinář uvedl na sociální síti, moderátoři měli se svými šéfy spory již delší dobu. „Vše vygradovalo tento týden, kdy si chtěli pozvat do studia mne, abychom pošprechtili o mé nové knize Boss Babiš. Bossové Frekvence 1 jim to ale zakázali. Prý propagace, a taky politika… takový to blablabla,“ píše Kmenta, podle kterého bylo Pokondrům doporučeno, aby si ho pozvali až za měsíc, tedy po volbách.

„Hoši tleskám vám za to. Miluji každého, kdo se nepodělá ze svých Bossů. A Bossům vzkazuji: Nemám rád předposranost. Kdo se bojí Babiše a Zemana, nezaslouží si důvěru ani pozornost. Natož pokoru a loajalitu,“ vzkázal Jaroslav Kmenta Těžkému Pokondrovi.

Na rozloučenou pustili Pokorný s Ondráčkem do éteru svou píseň Kretén, která je předělávkou slavného hitu Scatman. V klipu k této novince se objevují postavy výrazně připomínající Miloše Zemana, Andreje Babiše, Jiřího Ovčáčka, Vladimira Putina, nebo Donalda Trumpa.

Není zde článek celý?