VIDEO: Drzá Klára posílá další ostrý vzkaz Babišovi. Ve volebním klipu

Kláru Novotnou znají mnozí jako dívku, která pod přezdívkou Drzá Klára zveřejnila na videoportálu YouTube několik drsných vyjádření na adresu Andreje Babiše. Nyní se aktivistka objevuje i ve volebním klipu Radostného Česka Boleslava Buzka, se kterým spojila své síly.

A znovu se nejedná o vzkaz, který by si majitel hnutí ANO rád poslechl. Kandidátka do poslanecké sněmovny ani ve volebním videu nepřestala mluvit tak, jak je zvyklá ze svých internetových příspěvků. „To, že neumíš na počítači, to nám nevadí, já to taky neumím. Ale nenuť k tomu naše babičky. Vem si to svý EET a táhni s ním do …,“ vzkazuje Novotná exministrovi financí.

Zakladatel Radostného Česka a autor několika trestních oznámení na Andreje Babiše Boleslav Buzek ovšem nezůstává v pozadí. Po rozhodnutí vstoupit do předvolebního boje i on přitvrdil ve své rétorice.

„Máme tady vzkaz pro člena zločinecké organizace, pro agenta StB Bureše. Nejsme ovce, alespoň ne většina Čechů. Běž si buzerovat své zaměstnance,“ radí bývalému šéfovi státní kasy Buzek.

Není zde článek celý?