VIDEO: Hrušínský, Staněk, Frejová, Špaček i další, motivují občany jít k volbám

Volby se blíží a letos se skutečně velmi důležité v nich vybrat demokratické strany a jejich zástupce. I proto vznikl videoprojekt Kroužkujeme osobnosti, do kterého se zapojilo a stále zapojuje mnoho známých tváří – herci, hudebníci, novináři, ale také další významné osobnosti.

Projekt Kroužkujeme osobnosti má za úkol namotivovat prvovoliče a nevoliče jít k volbám. Nepodporuje žádnou konkrétní stranu, ani konkrétního politika. Jedná se o vlastní iniciativu aktivistů, kterým není lhostejná budoucnost naší země.

Lidé, kteří se zapojili do projektu Kroužkujeme osobnosti si uvědomují, že se jedná o nejdůležitější volby v historii České republiky. Důkazem je také fakt, že se zapojuje mnoho lidí, kteří nikdy neměli s politikou nic společného, nikdy veřejně nepodpořili žádnou politickou stranu a uvědomují si nebezpečí, které nám, dle předvolebních průzkumů, hrozí.

V tuto chvíli můžete na YouTube kanálu i Facebookové stránce Kroužkujeme osobnosti najít 13 videí, a to konkrétně od Martina C. Putny, Jana Tuny, Varhana Orchestroviče Bauera, Luďka Staňka, Ladislava Špačka, Jiřího Maryška, Václava Marhoula, Milana Caise, Oldřicha Navrátila, Jana Hrušínského, Kristýny Frejové, Fedora Gála, či Ivany Mádrové.

Další videa, například od Matěje Rupperta, Jindřicha Šídla, Janka Rubeše, Kryštofa Michala, Milana Šteindlera, Martina Písaříka a dalších, budou přidávány každý den (cca. 2-3 videa/den) až do voleb.

Facebook Kroužkujeme osobnosti: 

https://www.facebook.com/pg/krouzkujemeosobnosti/videos/

YouTube Kroužkujeme osobnosti: 

https://www.youtube.com/channel/UCwdOZjN5GfOcMbokTg0tdfw/videos

Není zde článek celý?