VIDEO: Kalousek má nového volebního poradce, Petra Čtvrtníčka

Předvolební klip už představila i TOP 09. Vsadila na osvědčeného herce a baviče, Petra Čtvrtníčka. Ten ve videu vysvětluje Miroslavu Kalouskovi, jak musí zapůsobit na voliče. Prostě na ně kleknout.

Předseda TOP 09 si ve volebním videu nechává radit od jednoho z nejpovolanějších. Čtvrtníček totiž politiku sleduje a glosuje dlouhodobě. Jeho Česká soda se dnes již stala legendou politické satiry a právě na jeho popularitu se rozhodla vsadit i parlamentní strana.

„Mirku, mezi náma, voliči nerostou na stromech. Ty ležej na zemi, stačí je zvednout. A jak tam ležej ty voliči na té zemi, tak vaši na ně kleknou,“ vybízí Kalouska herec v narážce na nahrávku Andreje Babiše, ve které exministr financí vysvětluje, jak ovládá finanční správu, pomocí které likvidoval firmy, nepohodlné jeho Agrofertu.

To se však samozřejmě nemůže Kalouskovi, velkému kritikovi Andreje Babiše líbit. Proto mu Čtvrtníček nabízí i další variantu.

TOP 09 dokázala ve svém klipu spojit humor s důležitým vzkazem voličům, kteří přemýšlejí nad tím, komu hodí svůj hlas, nebo dokonce váhají, zda volební místnosti vůbec navštíví.

Není zde článek celý?