Zájem Rusů o sex se prudce snížil

Obyvatelé Ruska projevují menší zájem o sexuální zboží na AliExpress, a v některých kategoriích intimního zboží bylo zaznamenáno až 40procentní snížení. Praví se to ve zprávě oddělení čínské skupiny Alibaba, kterou dostal k dispozici portál Lenta.ru.

Podle statistiky AliExpress se začal zájem o intimní zboží snižovat ještě v září. „Ovlivňuje snad náladu zákazníků počasí nebo blížící se zima, ale většina relevantních dotazů ukázala snížení o 10 až 40 procent ve srovnání s předchozím měsícem. Zákazníci dávají přednost kuchyňským potřebám a přístrojům,“ uvádí se ve zprávě společnosti.

Dotaz „sex“ se ocitl ve vyhledávači na 275. místě — mezi „domácí pekárnou“ a „iPhone 5″, o něž se naopak zájem zvýšil. Ve srovnání se zářím se snížil počet zmínek o dotazu „sex“ o 5 procent.

Mezi sexuálním zbožím roste zájem jen o erotické dámské prádlo, počet dotazů se zvýšil téměř dvojnásobně ve srovnání s předchozím měsícem. Přitom tu „domácí pekárnu“ erotické prádlo nedohnalo, počet dotazů na pekárnu se zvýšil o 100 procent.


Není zde článek celý?