Babišův novinář Macháček sprostě nadával vysokoškolské pedagožce

Předseda správní rady Babišova Institutu pro politiku a společnost a komentátor Lidových novin nazval při natáčení pořadu pro Český rozhlas Moniku Pajerovou, pí*** zas*anou. Informaci přinesl server Echo24.cz.

Bývalou studentskou aktivistku z listopadu 1989 měl sprostě napadnout při natáčení pořadu veřejnoprávního rozhlasu Názory a argumenty. Poté, co Macháček Pajerovou označil vulgárními výrazy, ze studia odešel. „Janu Macháčkovi jsem říkala, že když už se nenechal zlomit bývalým režimem, tak se nechal zlomit penězi. Vyčetla jsem mu, že pracuje pro Andreje Babiše, který lže lidem a manipuluje je prostřednictvím svých médií,“ řekla Echo24.cz vysokoškolská pedagožka. „Nazval mne pí… zatracenou,“ dodala.

Nemile překvapen byl i Jefim Fištejn, který byl svědkem celé události „Něco podobného jsem nezažil. Řekl dokonce ty pi… zasraná. Odešel rozčílen a poslal nás všechny do pr…,“ popsal známý publicista.

Pořad bude podle vyjádření Českého rozhlasu odvysílán, včetně Macháčkova odchodu, ale nadávky v něm nezazní, jelikož je prý mikrofony nezachytily.

Není zde článek celý?