Čtenáři britských médií se vysmáli příběhu o „Marťanu Boriskovi“ z Ruska

Hned několik velkých britských redakcí, mezi kterými bylo Daily Mail, Metro a Sun, napsalo o 21 letém obyvateli Volgogradu se jménem Boriska Kiprijanovič, který tvrdí, že žil do svého znovunarození na Zemi na Marsu. Mnozí čtenáři se příběhu vysmáli.

Bulvár zveřejnil příběh mladého muže, podle kterého žila na Marsu rozvinutá civilizace stvoření, která ve věku 35 přestávala stárnout, vyznačovala se vysokým růstem a schopností navštěvovat daleké galaxie. Prakticky všichni podle Kiprijanoviče zemřeli v důsledku jaderné války, avšak některým Marťanům s nadpřirozenými schopnostmi včetně jeho se podařilo znovu narodit na Zemi.

Mladý člověk oznamuje, že Marťané komunikovali se starobylými Egypťany a za uchem sochy sfingy v Gíze je tajný mechanismus, který může kardinálně změnit život na Zemi.

Někteří uživatelé se k materiálům o příbězích mladého Rusa staví značně skepticky.

„Zapomeňte na hledání života na Zemi. Viděl někdo příznaky inteligentního života v redakci Daily Mail?,“ píše ironicky Nikita.

„Zatím ne. Hledám už několik let,“ odpovídá mu Barbieworld2000.

„Na Marťana je podezřele podobný Rusovi,“ uvádí northerngreywolf.

Někteří komentátoři připustili, že slova muže mohou být částečně pravdivá.

„Bylo by pro lidi velice namyšlené si myslet, že jsou ve Vesmíru jediní. Jendou to bude dokázáno. Ale určitě se budou vyhýbat naší planetě, protože jsou inteligentní a ne tak krutí jako lidé,“ píše LIBRA SUN.

„Pyramidy jsou postaveny do linie a ukazují na Mars, takže může mít pravdu! Dokonce jsou důkazy o tom, že starodávní Egypťané vynalezli elektriku,“ tvrdí Natálie.

„Chápu, že tvrdí hlouposti. Ale zároveň chci, aby to, co říká, byla pravda,“ píše Amanda.


Není zde článek celý?