Děti i dospělí si hrají na chytání Bureše v nové stolní hře. Cílem je, aby byl vězení

Chyťte Bureše. Tak se jmenuje nová desková hra pro děti i dospělé.Předmětem hry je hon na Bureše, vyhrává ten, kdo ho dostane do vězení. „Bureš je čestný český politik,který „občas“ šlápne vedle. Nasbírej potřebné kauzy a dostaň ho tam, kam patří. Nebudeš to mít jednoduché, Bureš ví, že po něm jdeš a bude ti házet klacky pod nohy, navíc nejsi jediný, kdo na něj má spadeno, i tvoji soupeří ti můžou pěkně zavařit,“ uvádí výrobce hry.

Hra je další z narážek na Andreje Babiše. Tvůrce hry může čekat postih. Výrobce triček s protibabišovskými hesly dostal v minulých dnech pokutu 25 tisíc za to, že prý dělá kampaň. Co je potom taková hra, která se s Andreje Babiše příliš nemaže:

„Sedněte si s rodinou a pobavte se u vtipných kauz týkající se politických přešlapů z minulosti, současnosti a budoucnosti? Kdo ví? My ano! Nahlédněte za oponu české politiky a užijte si plno zábavy s přáteli,“ uvádí výrobce.

Andrej Babiš je historicky prvním politikem České republiky, který vystupuje ve stolní hře, při které je cílem hráčů dostat ho do vězení.

Není zde článek celý?