Drzost. Zeman chce vynadat řediteli ČT, že neodvysílal jeho tiskovku živě

Miloš Zeman se sejde s ředitelem České televize Petrem Dvořákem. Chystá se mu vynadat, že ČT neodvysílala jeho tiskovou konferenci z předvolební cesty po Olomoucku živě. Co to znamená? Dvě věci: Zeman už narosto ztratil poslední zbytky soudnosti anebo je ještě drzejší, než dosud předváděl.

Je zcela nepřijatelné, aby se kandidující politik scházel s ředitelem veřejnoprávní televize a nadával mu za to, že televize nepřenáší jeho (absolutně nedůležitou) tiskovku z předvolebního výletu, který mu navíc platí stát. Jediný pořad, kde by se tato tiskovka a Zemanovy výlety měly objevit, jsou investigativní Reportéři ČT s rozborem, kdo a proč cesty platí. Zeman se nemá co dobývat do vysílacího času jakékoliv televize. Je pouhým politikem, který má pracovat pro občany České republiky. Není žádným soudruhem vedoucím České republiky. I když si to asi myslí.

Domáhá se někdo z ostatních kandidátů do České televize? Schází se s ředitelem a nadává mu? Ne. To by si nikdo jiný nedovolil. Jen Zeman se svou podivnou hradní partičkou.

Zeman jako jediný z kadidátů ohlásil, že do České televize nebude chodit na předvolební debaty. Tam by ho totiž pravděpodobně jeho soupeři v boji o Hrad roznesli. Navíc by diváci zjistili, v jakém je zdravotním stavu. Namísto toho se snaží do vysílání dostat přes své státem placené předvolební výlety do regionů. Česká televize by na tuto hru rozhodně neměla přistupovat.

Není zde článek celý?