Fotka orálního sexu zmařila plány tisícům párů. Foto

Tisíce párů z různých zemí, jež se chystaly vzít na řeckém ostrově Rhodos, musely změnit své plány kvůli zákazu rhodského metropolity Kirilla. Uvedl to list The Independent.

​Cizincům bylo zakázáno uzavírat sňatek ve slavné kapli v zálivu sv. Pavla kvůli fotografii, kterou britští novomanželé Carly a Matthew Lunnovi zveřejnili na Facebooku. Na snímku ženich stojí se staženými kalhotami na pozadí kaple, zatímco jeho nevěsta ve svatebních šatech klečí před ním na kolenou a imituje orální sex.

„Hanba na ty dva za tu škodu, kterou způsobili,“ prohlásil obyvatel Rhodu Giorgos Eleftheriou, který oddával Carla a Matthewa Lunnovy, „udělali by to samé u sebe doma před britským kostelem, židovským chrámem nebo muslimskou mešitou?“

Podle něj harmonogram svateb byl rozepsán až do roku 2021.

„Spojili se s námi minulý týden a oznámili, že se vše ruší,“ cituje The Independent slova obyvatelky britského hrabství West Yorkshire Emmy Couplandové. Emma naplánovala svatbu na Rhodu na příští květen, ale kvůli zákazu svateb musela být odložena. Teď někteří hosté nepřijedou, protože si nebudou moci dovolit další drahou letenku.


Není zde článek celý?