Hlasy pro Vondráčka od ANO, SPD, KSČM a Pirátů jsou podle Zemana impozantní

Opět jako věrný fanoušek Babiše se ve čtvrtek prezentoval ve svém předvolebním pořadu na TV Barrandov Miloš Zeman. O zvolení Radka Vondráčka do čela sněmovny řekl, že jeho zisk hlasů byl impozantní. Volilo ho 135 poslanců.

ANO, SPD, KSČM a Piráti. Jejich hlasy jsou impozantní. Hlasy politické firmy, kterou vlastní z rozkrádání Evropské unie obviněný estébák, dále hlasy extrémistů, hlasy komunistů, le naší země a piráti. Impozantní, vskutku. Impozantní je také to, že pořad byl natáčen v Rusku. Zeman však zatím promlouval v českém jazyce.

Zeman také předpokládá, že stejná koalice dá dohromady vládu. Zřejmě z ní vypadnou Piráti. Těm už při čtvrtečním jednání všech klubů zástupci ANO jasně vymezili mantinely. Na žádné návrhy Pirátů nepřistoupili. Oni je totiž nepotřebují. „Babišáci“ mají s komunisty a Okamurou pohodlnou většinu, takže proč by se měli zdržovat s Piráty? Proč by měli nechat Piráty nahlížet do svých kšeftů?

Že to takto dopadne, bylo víceméně jasné. Ty tři strany k sobě mají blízko. Mají shodný základ. Vazby na Rusko, liší jen v drobných detailech kvůli tomu, aby oslovily co nejširší spektrum voličů.

Není zde článek celý?