Kaczyński považuje kočky za důležitější než soudní reformu, čímž naštval Poláky

Lídr v Polsku vládnoucí strany Právo a spravedlnost Jaroslaw Kaczyński si na zasedání dolní komory Parlamentu Polské republiky přinesl knihu o kočkách. Na politikovo čtení Atlasu koček během jednání o reformě soudního systému upozornili uživatele Twitteru, video se objevilo i na YouTube.

Chování Kaczyńského uživatele naštvalo. Podle jejich názoru jeho činnost jasně demonstruje, že už dávno „pohřbil demokracii v kočičím korytu“. Uživatelé si také myslí, že by politik měl být potrestán za urážku krajanů a kolegů. Poznamenali, že lídr strany Pravda a spravedlnost je jasně uvolněn nehledě na důležité jednání.

Někteří uživatelé označili politika za dobrého taktika. Předpokládají, že schválně přinesl knihu o kočkách na zasedání, média se zabývala atlasem a zapomněla na důležité jednání.

Jeden z mikrobloggerů poznamenal, že Kaczyński si dobře vybral, vždyť „kočky jsou chytřejší“. Další uživatel byl překvapen úrovní rozvoje politika, která „odpovídá dvouletému dítěti“, protože „také miluje knihy s velkým počtem obrázků“.

Jak uvádí Associated Press, 68letý Kaczyński je znám svoji láskou ke kočkám. Má svoji vlastní kočku a pomáhal i kočkám z ulice.


Není zde článek celý?