Komunisticko-extrémistická koalice drtí ostatní strany. KSČM rozjíždí změnu ústavy

Poslancům demokratických stran nezbývá nic jiného, než se dívat, jak děsivá koalice Babiš, Okamura a komunisté prohlasuje ve sněmovně cokoliv, co bude chtít. Jasně to předvedli opět v úterý při hlasování o obsazení kontrolních orgánů sněmovny. Jednotně hlasovali i v takové marginálii, jako kde kdo bude sedět. Při tomto hlasování koalice podpořila SPD a postavila se proti Pirátům, kteří s ní hlasovali minulý týden.

Co ale téměř zapadlo, je nová komise pro změny ústavy. Ta vznikla na základě návrhu KSČM. Ano, pár dní po výroční 28 let od pádu komunismu si bolševici za podpory estébáka a xenofobů prosadili vznik orgánu, který bude řešit, jak změnit Ústavu ČR. Komunisté mají v plánu měnit ten nejzákladnější dokument, na kterém stojí celá demokratická republika. Drzost.

Nic na tom nemění, že v této komisi budou přítomni i členové demokratických stran. Hovořit o změnách v ústavě v tak nebezpečné situaci, v jaké jsme, je nezodpovědné. Ze strany komunistů navíc drzé. Ti, kdo mučili obyvatele této země 40 let nemají nárok na to sahat na novou ústavu demokratického státu. Nemají k tomu ani mandát od voličů. Jejich volební výsledek byl propadákem. Nic na tom nemění, že ti jejich voliči, kteří ještě nevymřeli, se přesunuli k jejich A-týmu, tedy k ANO.

Znovu je potřeba připomenout, že je tragické, jakého máme prezidenta. Je tragédií, že jde této koalici na ruku a slibuje jí další a další pokusy o sestavení vlády. Potřebujeme nutně jiného prezidenta.

Není zde článek celý?