Metamorfóza parazita v deratizátora

Bohužel tato proměna je možná pouze u „homo sapiens“. Vekslák touží být prezidentem a proměnit Hradčany na kasino a Prahu na Las Vegas. Spolupráce s STB v dobách  před sametovou revolucí se neprokázala a uznávaný textař a zakladatel sázkové společnosti Fortuna dost zbohatl. Prý má na kontě 500 milionů korun, je vzdělaný a údajně zná cizí jazyky a nikdy při svých debatách se neopomene zmínit o svém příbuzném Dr. Wichterleovi, objeviteli a průkopníkovi plastových očních čoček, jež dnes používají sta miliony lidí. Dr. Wichterle by si Nobelovu cenu určitě zasloužil, ale fámy, že mluvil čtrnácti jazyky berte s rezervou jako inzeráty na internetu, kdy vám ti idioti tvrdí, že za měsíc/týden hovoří jako rodilí Angličané. Hovno.

Co je to za profesi „rodilý Angličan“? Blbeček, který dokončil základku a nyní maká u MacDonalda. Středoškolák s postgraduálním  technickým kurzem na opravy buldozerů, nebo vysokoškolák XX. V té společenské hierarchii obsah sdělení studentů Oxbridge, kolegové z Eaton/Harrows up the Hill pravděpodobně nepochopí. Zkrátka kasta zdegenerovaných šlechticů mezi sebe nikoho nepřijme. Možná kdyby ta konverzace mezi studenty státních a privátních univerzit proběhla pod stromem vrhající stín na „Havlovu lavičku“, tak by vzájemnou aroganci překousli.

Mezitím se na české politické scéně vynořil další uchazeč o hrad. Buran non plus ultra Topolánek a řada dalších o které by si většina lidí neopřela ani kolo. Medializací lží a nepravd ČT jsou občané ČR totálně dezinformování. Který vůl zakroužkoval zločince Kalouska, Bendu a tu dvacetiletou ozdobu kadeřnických salónů Dominika? Nám seniorům to může už být u prdele, přesto máme starosti o naše potomky a jejich potomky, kteří zatím nic nechápou. A hovadiny od dementa Hawkinga, že do konce století musíme upustit planetu a přesunout někam jinam do vesmíru neberte vážně. Ty jeho kraviny publikuje většina světových deníků, což mu a jeho týmu, jenž ho udržuje při životě zaručuje příjmy, o kterých se nám nesnilo a o kterých on neví. Tu roli užitečného idiota nevnímá nejméně deset roků. Nicméně zájemců žíznícím po životě na zámku/hradu rapidně přibývá i když iq většiny z nich osciluje na hranici pokojové teploty.

Náš Zeman údajně „spálil“ deset kilo a zdá se, že mu to pálí více než kdykoliv předtím. Moudro předků, že obžerství a intelekt nejsou dvě strany jedné mince nedávno komentoval bývalý MP/ČSSD Paroubek. Endokrinolog Rajko Doleček (92) by vám mohl vyprávět, co přežírání a následná obezita s vaším metabolizmem provede. Čtenáři portálu NWOO. Na programy TV o žrádle (Donutila, Halinu a Polreicha) se nedívejte, jinak se úctyhodného věku nedožijete. Všichni chřadneme a stárneme bez ohledu na politiku, pozemské statky a vzpomínky z dob, kdy nám zvonila hrana. Přesto jsme zvědaví, čím nás seniory „evoluce“ překvapí v příští dekádě, ale především naše ratolesti vyzbrojené Ipady, laptopy a mobily, kterým „ego“ postavit dům, zasadit strom, mít rodinu a nést pochodeň slovanských předků připadá směšné.

Howning.

loading…

Není zde článek celý?