Mf vydala k výročí revoluce rozhovor s prezidentem, který zemi vrátil StB

Paralelní Česká republika si ukrajuje další a další části té skutečné. Mf Dnes vydala dnes, den před oslavami 17. listopadu, rozsáhlý rozhovor s Milošem Zemanem. Nebylo by to nic divného. Uveřejnit rozhovor s prezidentem před tímto zásadním výročím naší historie by bylo správné, kdyby…

Kdybychom si zítra nepřipomínali, že 17. listopad je také den, kdy jsme se zbavili fízlů, estébáků a té hnusné bolševické atmosféry ve společnosti. Kdybychom se právě teď nenacházeli ve dnech, kdy si republiku přebírá zpět Státní bezpečnost pod krycím názvem jistého holdingu. Kdybychom se právě teď nenacházeli v době, kdy se absolutním vládcem země stane bývalý prominentní komunista a udavač StB. Kdybychom nebyli v situaci, kdy ostudný prezident republiky nejen že nijak nebrání odevzdání země Státní bezpečnosti, ale naopak tomu aktivně pomáhá a je jednou z hlavních postav tohoto předání moci. Pochopitelně perličkou je, že deník, který rozhovor uveřejnil, patří onomu estébákovi, který momentálně začlěňuje pod svůj holding novou dceřinnou firmu, nějakou Českou republiku.

Že je obsah rozhovoru z novinářského i lidského hlediska hanebný, je tak nějak očekávatelné. Bohužel. Ostatně, jde o stranický list vítězného hnutí a pana prezidenta. Aktivně pomáhá vytvářet atmosféru, že vše, co tu duo Babiš a Zeman páchají, je normální. Ono to ale normální není.

Bravo, zaměstnanci Mf Dnes, moc hezky jste uctili výročí Sametové revoluce.

Není zde článek celý?