„Němce jejich laskavost ničí“ – rozhovor Manuela Ochsenreitera s Tomiem Okamurou

Autor: Manuel Ochsenreiter

Japonsko-český politik a podnikatel Tomio Okamura v otevřeném rozhovoru vysvětluje Manuelu Ochsenreiterovi, proč je politika Angely Merkelové „cestou do pekel“.

Pane Okamuro, vaše strana SPD získala v parlamentních volbách 10,6% hlasů, čímž se stala třetí nejsilnější politickou silou ve sněmovně. Evropská média váš úspěch šokoval. Jaké budou vaše první kroky v parlamentu?

Nechápu, proč jsou šokovaní – divné mi přijde spíš to, že se tradiční strany navzdory 27 rokům nepřetržitých podvodů a zločinů dostaly přes pětiprocentní hranici. Teď nastal čas vyjednávání o složení vedení sněmovny a my svou podporu ostatním podmiňujeme jejich podpořením zákona o obecném referendu, který by po 27 letech konečně dal občanům do rukou účinný nástroj projevu jejich vůle – jak po tom po 17. listopadu ’89 volala celá země.

Čeští voliči podle evropských médií hlasovali pro „pravici“ – proč? Jaké jsou hlavní problémy České republiky?

Tomu úplně nerozumím – jaká pravice? Máme tu zavedené strany, které naší zemi škodí a plundrují ji, a proti nim stojí hnutí či strany, které se uměle nedělí na pravou a levou část spektra, ale místo toho nabízejí řešení konkrétních problémů. Kromě naší SPD i další dva vítězové voleb, ANO a Piráti, v zásadě sdílejí důležité prvky programu SPD, tj. zavedení prvků přímé demokracie do našeho politického systému, které je podobně jako ve většině Evropy stranickou oligarchií. Hlavním problém České republiky je stejně jako leckde jinde absence demokracie, když se musíme spokojit s její nápodobou, náhražkou. Ve skutečné demokracii totiž hlavní slovo a dohled přísluší občanovi, nikoliv politikovi.

Proč drtivá většina Čechů tak rozhodně odmítá přijímat do své země migranty?

To dá přece rozum: nemáme u nás skoro žádné migranty z muslimských zemí ani Afriky – a jsme šestá nejbezpečnější země na světě. Denně pak vidíme, jaké mělo půlstoletí migrace důsledky pro západní Evropu: přinesla s sebou zločinnost, nenávist, zneužívání a parazitování na sociálním systému; a co hůř, ukazuje se, že namísto integrace se muslimští imigranti stále více radikalizují.

Podle údajů ze studie D. Jacobsona s N. D. Deckardovouroku 2015 považuje 35% muslimů ve Spojeném království, Francii a Německu užití násilí na ochranu svých náboženských postojů za oprávněné. A u náboženských fundamentalistů to bylo dokonce 72%. (tato zjištění potvrzuje i think-tank Evropské hodnoty viz Co si myslí evropští muslimové a proč?, 2016 – pozn. DP)

Nikdo neumí poznat teroristu od neteroristy; nejde to, protože každý muslim se může stát radikálem a teroristou. Dal byste snad svým dětem košík jablek, v kterém by sice bylo jen jedno otrávené, ale vy byste nevěděl které? Paní Merkelová zjevně ano. To my v SPD jasně odmítáme. Přijímaní migrantů navíc nic neřeší, spíš naopak – jen to dráždí představivost chudých lidí v Asii a Africe a posiluje to jejich víru, že se o ně postaráme. To však pochopitelně není možné, ani kvóty nezachrání miliardu chudých. Musíme se snažit co možná nejvíc vymýtit války a bídu v zemích, odkud tito lidé utíkají, ne ty války a bídu importovat k nám.

Německá média vás kvůli vaší kritice berlínské vlády označují za „protiněmeckého“. Jste doopravdy protiněmecký nebo protimerkelovský?

Tady mi asi uniká souvislost – kdybych byl protiněmecký, musel bych přece být fanoušek Frau Merkelové… Já ale naopak nechci, aby se Němci ve své zemi museli řídit právem šaría nebo aby tam imigranti zapalovali a plenili celé městské čtvrti, jak se to děje v některých zemích.

Jaký dopad má podle vás politika Angely Merkelové na Evropu?

Nenabízí žádné dobré řešení a proto je to cesta do pekel. Pokud v lese vypukne požár, neuhasím jej přece tím, že si hořící stromy přinesu k sobě domů. A naneštěstí to není jen německý problém – milion migrantů bude podle platných zákonů požadovat příchod několika milionů svých rodinných příslušníků v rámci programu sjednocování rodin, a ti zase budou moci vyžadovat příchod svých příbuzných.

Všichni budou mít nárok na sociální podporu a ze statistik berlínského senátora Thila Sarrazina už celý svět ví, že muslimská společenství znamenají vzestup zločinnosti a je u nich nejvyšší míra závislosti na sociálních dávkách – a k tomu mají také vyšší porodnost. Vy Němci jste nám bohužel dali velice pádné důvody odmítnout kvóty i muslimské migranty. Poučili jsme se z vašich omylů a rádi bychom vám otevřeli oči dřív, než vás vaše laskavost zničí.

Rozhovor Manuela Ochsenreitera s Tomio Okamurou ‘German benevolence destroys’: interview with Tomio Okamura vyšel na stránkách Free West Media 27. října 2017.

Není zde článek celý?