Německá policie je infiltrována zločineckými imigranty

Imigrantské gangy infiltrovaly německou policii, která zoufale potřebuje více policistů a přijímá k policejní akademii kohokoli.           

Německá média jsou plná rostoucího počtu úniků informací o tom, jak kriminální přistěhovalci pronikli do policejního jádra země. Stále více a více zločineckých přistěhovalců se hlásí k policejní akademii v zemi, kde jsou drogy a hrozby proti nemuslimským studentům policie na několika místech každodenní záležitostí.

Pokud se nezmění politika pro přijímání žáků na akademii, „celé peklo se za pár let uvolní na ulici,“ upozorňuje učitel na policejní akademii deník Berliner Morgenpost.     

Není to pouze přijímání členů gangu do policejních akademií, co vyvolává obavy. Turečtí příznivci a členové Šedých vlků, ultranacionalistická pro-Erdoganská organizace, také našla cestu do policejních řad. „Co se stane, když extrémní příznivci Erdogana budou nasazeni v souvislosti s kurdskými demonstracemi? Ptá se znepokojený učitel.

Třetí učitel říká deníku Welt 24: „Nikdy jsem nic takového neviděl, učebna byla rozbitá, polovina studentů byli Arabové a Turci a byli hluboce neinteligentní. Budeme mít těžce zkorumpovanou policii,“ varuje znepokojený učitel a pokračuje: „Nepřítel je mezi námi.“

Německo čelí násilné a dlouhotrvající vlně teroru a sociálních otřesů kvůli své extrémní přistěhovalecké politice. Bez účinné a disciplinované policie bude země pravděpodobně potřebovat mezinárodní pomoc, aby mohla zvládnout tento nebezpečný vývoj.

Video reportáž kanálu RT ukazuje, že mocné arabské zločinecké klany se aktivně snaží nasadit své členy do řad policie a dalších státních úřadů v Berlíně, tvrdí šéf německé policejní unie. Ten dále řekl, že mafiánské gangy se snaží kontrolovat i policejní akce:

(Ilustrační obrázek Foto: AP Photo/Frank Augstein)

Není zde článek celý?